Реклама

Як виглядають звичайні сніжинки під скануючим електронним мікроскопом

( 5 Голосів, Всередньому: 3.80 із 5 )
Saturday, 01 January 2011

snizhynkaА ви вірите в те, що кожна сніжинка унікальна? Скільки їх існує на світі? Мільйони? Мільярди? Трильйони? Чи мова йде про цифри ще більшого порядку? Чесно кажучи, важко повірити в те, що всі ці кристалики дійсно відрізняються один від одного. Втім, далі мова йтиме не про це.

 

В Європі планують запустити гігантський симулятор Землі

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 30 December 2010

симулятор ЗемліВ Європі під егідою Євросоюзу стартує проект Living Earth Simulator, що, за словами авторів проекту, допоможе вивчити соціальні та економічні процеси на нашій планеті, а також спрогнозувати, як у майбутньому буде розвиватися життя на Землі.

 

Тринітрамід - ракетне паливо майбутнього

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 27 December 2010

trinitramideТринітрамід - так назвали нову молекулу, що може стати компонентом майбутнього ракетного палива. Це паливо може бути на 20-30 відсотків більш ефективним, у порівнянні із кращими зразками ракетного палива, що використовується сьогодні. Відкриття було зроблено в Королівському Технологічному Інституті (КТІ) у Швеції.

 

Вчені продемонстрували спінову пам'ять на окремих ядрах

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 21 December 2010

electron_spinФізики з Університету Юти, Університету штату Флорида (США) і Університетського коледжу Лондону (Великобританія) створили елемент пам'яті на ядерних спінах, що зберігає записане значення на тривалий час.

 

Наукові підсумки року та десятиліття за версією журналу Science

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Saturday, 18 December 2010

pidsumkyСтворення рукотворного квантового пристрою, розшифровка геному неандертальця та значні успіхи профілактики ВІЛ названі найважливішими науковими подіями 2010 року за версією журналу Science. У список найважливіших робіт десятиліття знову потрапили розшифровка геному, праця про зміну клімату та успіхи в пошуках екзопланет.

 

Радіоактивні відходи перетворять на халцедон

( 6 Голосів, Всередньому: 4.17 із 5 )
Thursday, 16 December 2010

radioact_vidhodyРосійські вчені розробили та протестували унікальну методику безпечної утилізації радіоактивних відходів. Суть її полягає в тому, що небезпечні відходи поміщаються в природні гідротермальні системи. При цьому вони перетворюються в хімічні сполуки, аналогічні природним і абсолютно безпечні для біосфери.

 

Вчені навчились добувати матерію із пустоти

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Saturday, 11 December 2010

vakuum_materiyaВчені з'ясували, що за допомогою ультрапотужного променя лазеру та прискорювача частинок довжиною в 3.2 км, можна буде створити щось із нічого. Це революційне відкриття зробили в Мічіганському університеті (США).

 
Сторінка 30 з 39