Реклама

Циклоїдальна турбіна вловлює до 99% енергії морських хвиль

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 13 February 2011

енергія хвильУ невеликому водяному резервуарі в Колорадській лабораторії, дослідники з військово-повітряного центра створили пристрій, здатний збирати до 99% енергії морських хвиль. Цей експеримент показав, що авіаційні принципи можна використовувати для одержання енергії морів та океанів.

 

Надсучасний протез від DARPA практично нічим не поступається справжній руці

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 11 February 2011

протез рукиМеханічна кінцівка не тільки має дуже високу рухливість, але й може керуватись безпосередньо мозком. Пристрій сконструйований фахівцями Управління перспективних досліджень Міністерства оборони США (DARPA) і Університету Джонса Хопкінса у Балтіморі. П'ять років активної роботи й $100 млн інвестицій призвели до появи механізму розміром зі справжню руку, здатного рухатися майже так само завдяки 27 ступеням свободи.

 

У Канаді розроблено новітній портативний термоакустичний електрогенератор

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 10 February 2011

термоакустичний електрогенераторEtalim, компанія з Ванкуверу, розробила унікальний прототип генератора, що може генерувати електроенергію з більшою ефективністю, але коштує набагато менше, ніж генератор із двигуном внутрішнього згоряння.

 

В Італії побудують дивовижний віадук-електростанцію

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 08 February 2011

віадук ІталіяІталійські архітектори розробили проект віадука, що не тільки виконує свої прямі обов'язки, але й є електростанцією, що використовує альтернативні джерела енергії – сонячну та вітряну, причому кількості вироблюваної електроенергії достатньо, щоб задовольнити потреби містечка на 15 тисяч будинків.

 

Вчені створили мікроскопічні ваги для зважування бактерій

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 05 February 2011

бактеріальні вагиВ арсеналі вчених з'явився ще один прилад, що допоможе оцінювати ефективність нових антибіотиків - це ваги для бактерій. Цікаво, що для їхнього створення треба було всього лише по-новому глянути на старі добрі CD плеєри.

 

Комплекс сонячних пірамід - колектор електроенергії вдень та місячний календар вночі

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 02 February 2011

піраміди Абу ДабіРоберт Флотеш, Джен Денік, Йоганна Бальхаус, та Адріан П. Де Лука є авторами сміливого проекту під назвою Lunar Cubit, що має на меті будівництво комплексу пірамід, які будуть використовувати сонячну енергію для живлення сотень будинків, розташованих у пустелі поблизу Абу-Дабі.

 

Великий адронний колайдер вирішили не зупиняти на модернізацію до кінця 2012 року

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 01 February 2011

Великий адронний колайдерПредставники CERN заявили в п'ятницю, що всупереч попереднім планам зупиняти на рік Великий адронний колайдер (LHC) для ремонту та модернізації систем безпеки установки ухвалено рішення про те, що він буде працювати без зупинок до кінця 2012-го року.

 
Сторінка 33 з 46