Реклама

Новітній пристрій здатний виробляти водень в домашніх умовах

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Saturday, 25 December 2010

гідрогенКоли мова заходить про джерела поновлюваної енергії, то більшість відразу розуміють, що мова йде про Сонце, тому що саме воно є первинним джерелом, а всі інші види енергії, такі як вітер чи біомаса, є вже похідними. Однак у випадку із сонячною енергією з'являються свої труднощі, її складно використовувати для таких цілей, як наприклад транспорт. Саме даний момент і змушує звертатися до альтернативних джерел енергії, таких як та ж біомаса, що може генерувати енергію в будь-який заданий момент часу.

 

Розроблено сонячні панелі, здатні генерувати електроенергію навіть вночі

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 23 December 2010

sonyachni_paneliНові сонячні панелі, створені американськими вченими, можуть генерувати електроенергію навіть вночі. Панель може використовувати для переробки в енергію не тільки сонячне світло, але й тепло від нагрітої землі.

 

Дверна ручка із функцією самостерилізації

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Sunday, 19 December 2010

dverna_ruchkaБудь-яка здорова і розумна думка коли-небудь може перейти межу й перетворитися у манію. Відомі випадки, коли в акуратних і охайних людей починається манія чистоти та патологічний страх мікробів, вони постійно миють руки, проводять нескінченні дезінфекції й нізащо не торкаються предметів загального користування. Наприклад, дверних ручок. І якесь раціональне зерно в цьому є.

 

Розроблено революційну плазмову антену

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Tuesday, 14 December 2010

antenaПеред тим, як ви відправитеся ранком на роботу, ваш смартфон встигає завантажити останній епізод улюбленого серіалу. Ви ведете машину легко й комфортно, незважаючи на туман, завдяки вбудованому в автомобіль радару та розумному ПЗ, що дозволяє маневрувати в нескінченних пробках. Ви приїжджаєте точно вчасно та з успіхом проводите презентацію за допомогою високоякісного відео, трансльованого на ваш ноутбук по бездротовому Інтернету без єдиної затримки.

 

Найменша в світі батарея складається з одного єдиного нановолокна

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 12 December 2010

nanodritУ Національній лабораторії «Сандія» (США) створена тестова версія найменшої батареї у світі: її анод складається всього з одного нановолокна, що у сім тисяч разів тонше  від людської волосини. Для кращого вивчення характеристик такого аноду літієвий акумулятор був зібраний всередині просвічуючого електронного мікроскопа (ПЕМ) у Центрі комплексних нанотехнологій Міністерства енергетики, яким «Сандія» керує разом із Лос-Аламоською національною лабораторією. 

 

Фахівці NASA створили найчорніший у світі матеріал

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 07 December 2010

chornyj_materialФахівці Центру космічних польотів Годдард (Goddard Space Flight Center) створили новий матеріал, що у десять разів чорніший від найчорнішої фарби у світі. В його основі - вуглецеві нанотрубки, вирощені на титановій підкладці.

 

Розроблено камеру, здатну знімати процеси ДНК в реальному часі

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 06 December 2010

mikroskopЄвропейський консорціум компаній NPL, ST Microelectronics, Делфтського та Единбурзького університетів, розробив надшвидку камеру Megaframe Imager, що здатна записувати зображення з неймовірною швидкістю - один мільйон кадрів за секунду.

 
Сторінка 35 з 46