Реклама

Toyota має намір створити автомобіль із водоростей

( Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Wednesday, 25 February 2009

bioavtoЯпонські розробники не втомлюються дивувати світ своїм оригінальним підходом до інновацій і незвичайних розробок. Компанія Toyota має намір в майбутньому налагодити виробництво ще більш "зелених" автомобілів, ніж ті, що вже були показані раніше. На думку компанії, майбутні автомобілі повинні бути не тільки економічними й екологічними в плані викидів шкідливих речовин, але й легкими, а також дешевими.

Для того, щоб реалізувати цю стратегію, протягом майбутніх 15 років Toyota планує представити електромобіль, що складається переважно з біопластику на основі морських водоростей. Для створення міцного й легкого біопластика автовиробник має намір використовувати звичайні бурі водорості.

У компанії планують створити біопластиковий автомобіль на базі представленого концепт-кару 1/X. Цей автомобіль має гібридний двигун і важить усього 420 кг. В 1/Х значна частина конструкцій складається із пластику на основі вуглецевих волокон, отриманих з морських водоростей. У компанії впевнені, що саме за такими легкими, міцними та екологічними матеріалами майбутнє світового автопрому.

"Ми використали вуглецеві волокна армованої пластмаси по всьому корпусі автомобіля, а також у рамі для додання підвищеної міцності конструкції та безпеки водія й пасажирів", - говорить Тетсуя Каіда, менеджер проекту Toyota 1/X. "Однак зараз як вихідна сировина були використані нафтопродукти, у майбутньому, я впевнений, ми отримаємо доступ до кращих матеріалів, у тому числі й до природних природних компонентів. Насправді, морські водорості нами були обрані як вихідний матеріал, тому що Японія оточена водоростями".

На думку представників компанії NatureWorks, концепція "автомобіля з водоростей" зовсім не є надуманою. Попит на природні компоненти для наступної промислової переробки протягом наступних 5 років перевищить 80 млрд доларів у рік, що складе приблизно 10% від обсягу всього світового ринку пластику.

 

 

За матеріалами: cybersecurity.ru