Реклама

У Парижі побудують дивовижну плоску піраміду-хмарочос

( Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Wednesday, 13 April 2011

хмарочосШвейцарські архітектори Жак Херцог (Jacques Herzog) та П’єр де Мерон (Pierre de Meuron), що стали широко відомими після будівництва за їхнім проектом пекінського стадіону «Пташине Гніздо» до Олімпіади 2008, представили цікавий проект. Піраміда-хмарочос Le Project Triangle буде побудована в районі виставочного комплексу Порт де Версаль (Porte de Versailles) у Парижі.

Дивна будова повинна піднятись в небо на 200 метрів і, за завіреннями авторів, буде розташована і сконструйована таким чином, що не буде створювати тіні для прилеглих будинків. При цьому хмарочос повинен скласти позитивне враження на активних захисників навколишнього середовища - вежа буде максимально використовувати енергію вітру і сонця.

Хмарочос спланований як «вертикальне місто»: у ньому будуть офіси, готель на 400 номерів, конференц-центр, ресторани, кафе, магазини, сади, нагорі розташується оглядовий майданчик.

Вперше проект Плоскої піраміди був оприлюднений фірмою Herzog & de Meuron в 2008 році але тільки на днях зведення даного будинку було погоджено із владою французької столиці. Будівництво повинне початися в 2012 році. До слова, Плоска піраміда може стати першим «порушником» висотного регламенту, введеного в 1977-му і скасованого в липні 2008 року, що забороняв будувати в Парижі будинки вище 37 метрів, у світлі чого планована дата завершення будівництва (2017 рік) виглядає досить символічно. Після Le Projet Triangle будуть побудовані ще як мінімум п'ять висоток.

хмарочос

хмарочос

хмарочос

хмарочос

 

 

За матеріалами: techvesti.ru