Реклама

Light Peak обійдеться без оптики, принаймні на початках

( Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Friday, 10 December 2010

lightpeakКорпорація Intel дещо змінила плани по впровадженню нової технології передачі даних Light Peak, повідомляють мережеві джерела. А саме: у перших комерційно доступних виробах із Light Peak замість оптоволоконних з'єднань будуть використовуватися традиційні мідні провідники. Очевидно, це рішення прискорить і полегшить процес впровадження технології на ринку.

Особливо відзначається, що заміна оптики міддю не повинна негативно відбитися на швидкості передачі даних. Тобто теоретично споживачі можуть очікувати пропускної здатності на рівні 10 Гбіт/с.

Очікується, що продукти з Light Peak почнуть надходити на ринок у першій половині 2011 року. Про намір підтримати технологію вже повідомили Apple і Sony.

Light Peak передбачає можливість підключення безлічі периферійних пристроїв до комп'ютера за допомогою однієї високошвидкісної оптичної лінії. У прототипах систем з Light Peak пропускна здатність каналу зв'язку досягає 10 Гбіт/с, що вдвічі вище, ніж в інтерфейсу USB 3.0. У перспективі ж швидкість передачі даних планується підвищити до 100 Гбіт/с.

 

 

За матеріалами: compulenta.ru