Реклама

Partners
 

Якщо Ви власник інформативного та якісного сайту на споріднену тематику та хочете, щоб про нього дізналось якомога більше людей, пропонуємо взаємний обмін банерами та посиланнями.

Для обміну приймаються банери розміром 88х31 піксель та короткий опис тематики Вашого сайту.

У відповідь на розміщення банера у нас Ви повинні розмістити наш банер на сторінці партнерів свого сайту або ж, за відсутності такої сторінки, у будь якому іншому видному місці не далі одного переходу від головної сторінки.

Код нашого банера:

<a href="http://infonova.org.ua" target="_blank"><img alt="InfoNova.org.ua - Новини науки та техніки українською!" width="88" height="31" src="http://infonova.org.ua/images/banner_88x31.jpg" /></a>

Короткий опис:

InfoNova.org.ua - Новини науки та техніки українською! InfoNova.org.ua - Новини науки та техніки українською!

Електронна пошта для контактів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.
Мега Наука - Научно-популярные новости и статьи.
Портал журналістів України Портал журналістів України
CXEMU.te.ua (схеми те юей) -  каталог схем, програм, книг та статей на тему електроніки і електротехніки українською мовою Каталог схем, програм, книг та статей на тему електроніки і електротехніки українською мовою
[Vox.com.ua] Портал українця [Vox.com.ua] Портал українця
cikavosti.com - цікаві та пізнавальні новини, факти, статті! cikavosti.com - цікаві та пізнавальні новини, факти, статті!
VS-Камін - Печі, каміни, барбекю ручної роботи у Тернополі VS-Камін - Виробництво мурованих камінів, печей, барбекю ручної роботи у Тернополі.
ceprekrasno.com.ua «Це Прекрасно!» - Український інформаційно-розважальний портал
Портал новин і корисної інформації
Гарбуз::Рідне - модне!
Тут може бути ваш сайт. InfoFeed - Новости науки и техники. Открытия и инновации