Реклама

Нанокристалічні тетраподи "склеять" навіть надзвичайно слизькі матеріали

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Tuesday, 28 August 2012

нанокристалічні тетраподи оксиду цинкуНіколи не пробували фарбувати поверх силіконового покриття? Якщо ні, то спішимо доповісти, що через кілька годин фарба сама відвалиться.

 

Нанокристалічна целюлоза може витіснити пластик вже у близькому майбутньому

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 25 August 2012

нанокристалічна целюлозаНайбільш сенсаційний новий матеріал може похвалитись легкістю, міцністю, і плюс до цього проводить електрику. І, як не дивно, він відомий вже давно.

 

Отримано органічні сегнетоелектрики, які працюють при кімнатній температурі

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 24 August 2012

органічні сегнетоелектрикиОтримано кристали, які можуть відкрити нову еру в індустрії комп'ютерної пам'яті. Вони недорогі, прості у виробництві і, головне, проявляють потрібні властивості при кімнатній температурі.

 

Науковці випадково відкрили нову форму вуглецю твердішу за алмаз

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 19 August 2012

вуглецева форма, твердіша за алмазВ Інституті Карнегі (США) отримана нова форма дуже твердих вуглецевих кластерів. Новий матеріал, що поєднує у собі елементи аморфної та кристалічної структур, несподівано виявився твердішим за алмаз.

 

Прискорювач RHIC намітив межу між кварк-глюонною плазмою та звичайною матерією

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Friday, 17 August 2012

межа кварк-глюонної плазмиАмериканські вчені, що працюють на колайдері релятивістських іонів RHIC, можливо, спостерігали межу, що розділяє звичайну матерію, яка складається з протонів і нейтронів та плазму з кварків і глюонів, якою був наповнений Всесвіт 14 млрд років тому.

 

Вчені наблизились до відкриття "острова стабільності" надважких елементів

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Tuesday, 14 August 2012

острів стабільності важких елементівУ Центрі вивчення важких іонів ім. Гельмгольца у Дармштадті (Німеччина) проведене успішне пряме вимірювання сили оболонкових ефектів у надважких елементах.

 

Нітрид урану - нове перспективне паливо для атомних електростанцій

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 13 August 2012

нітрид урану - нове паливо для АЕСУ Лос-Аламосі створили нове перспективне паливо для АЕС - нітрид урану. Вчені з Лос-Аламоської національної лабораторії використали фотоліз молекули урану азид-аніону, що містить один атом урану та три атоми азоту. На молекулу вплинули ультрафіолетовим випромінюванням: енергія фотонів змогла "розірвати" азот, у результаті чого утворилися молекули нітриду урану. Дотепер одержання даної речовини було дуже складною справою внаслідок суттєвої різниці атомних радіусів урану й азоту.

 
Сторінка 11 з 39