Реклама

Іридій та олово в сенсорних екранах можуть замінити вуглецеві нанотрубки

( 7 Голосів, Всередньому: 4.86 із 5 )
Saturday, 29 January 2011

сенсорний екранРобота сучасних сенсорних екранів залежить від тонких електродів з оксиду іридію та олова (ITO), розташованих під поверхнею скла. Цей матеріал практично ідеальний для своєї функції - він відмінно проводить низькі струми і вільно пропускає весь колірний спектр екрану. Але є одна проблема: запасів іридію не так вже і багато. Виробники ґаджетів побоюються, що в перспективі вони стануть повністю залежними від цін постачальників цього матеріалу.

 

Наносупутник NASA успішно розгорнув сонячний парус на низькій навколоземній орбіті

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Wednesday, 26 January 2011

наносупутникУ минулу п'ятницю, 21 січня о 17:00 за київським часом, інженери з Центру контролю польотами ім. Дж. Маршала (Marshall Space Flight Center) у США підтвердили, що наносупутник NanoSail-D успішно розгорнув свій полімерний сонячний парус розміром майже 10 квадратних метрів на низькій навколоземній орбіті і працює, як і було заплановано. Фактичне розгортання відбулось 20 січня о 17:00 і було підтверджено маяком, який отримав пакетні дані з нананосупутника NanoSail-D, а також із численних наземних станцій супутникового стеження. Окрім того, орбітальні характеристики, отримані з супутника показали відповідну зміну, що узгоджується із прогнозованою зміною після розгортання сонячного парусу.

 

Екологічний проект озеленення Сахари перейшов у тестову стадію

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Tuesday, 25 January 2011

Сахара лісЯкщо ви побачите пишні зелені оазиси в оточенні мальовничих дзеркальних стовпів у самому серці Сахари - не списуйте все це на плід своєї уяви. Це не міраж, а сучасне чудо науки, що перетворить найбільш непривітну місцевість в еко-центр.

 

Піноалюміній зменшить масу кораблів та автомобілів на 30%

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 23 January 2011

піноалюмінійДослідники з інституту в Хемніці, Німеччина, провели серію експериментів з алюмінієвим порошком, що спінюється при нагріванні. Піноалюміній дозволить знизити вагу кораблів та автомобілів на 30 відсотків. Для середнього розміру вантажного судна місткістю в 7000 кубічних метрів, це дозволить знизити вагу більш ніж на тисячу тонн.

 

Генератор безкоштовної електроенергії на основі нанострижнів оксиду цинку

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Sunday, 02 January 2011

нанострижні оксиду цинкуРобота групи професора Чжуна Ліньвана з Технологічного університету Джорджії по створенню генераторів електроенергії на основі нанострижнів оксиду цинку привела до чергового успіху: нові генератори зуміли забезпечити живленням датчики кислотності розчину та ультрафіолетового опромінення.

 

Американський винахідник розробив пристрій для створення веселок

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Monday, 27 December 2010

veselkaПрофесор із Virginia Commonwealth University (США) розробив пристрій, що може створювати штучні веселки. Машина Майкла Джонса Маккена використовує натуральні матеріали для створення веселки, яку люди могли бачити в ході різних випробувань, що винахідник проводив протягом кількох років.

 

Фінські інженери створили прототип інтерактивних окулярів

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 26 December 2010

hmd-glassesІнженери з Хельсинського інституту інформаційних технологій Університету Аалто (Фінляндія) виготовили прототип окулярів, які розуміють, на що спрямований ваш погляд, звіряються з базою даних і видають інформацію про об'єкт (у тому числі про людей) на внутрішній стороні лінз.

 
Сторінка 34 з 46