Реклама

Електростанції Сахари зможуть забезпечити енергією половину планети

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Thursday, 02 December 2010

sahara_electroСпільна група фахівців із декількох університетів Алжиру та Японії планує перетворити найбільшу у світі пустелю в найбільшу у світі сонячну електростанцію, що до 2050 року зможе забезпечити електроенергією по низької собівартості буквально половину планети. Подібні грандіозні плани дослідники будують у рамках проекту Sahara Solar Breeder Project.

 

Goodyear та NASA розробили шини, які не потрібно накачувати

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Wednesday, 01 December 2010

pruzhyna_shynaЦі покришки, що складаються з 800 переплетених пружин, отримали нагороду в області досліджень та розробок за свою приголомшливу конструкцію, що не вимагає повітря. Ця нагорода порівнюється з Оскаром для дослідників, які вважають за велику честь бути нагородженими нею. Ці шини були розроблені НАСА та компанією по виробництву автомобільних покришок Goodyear і задумувалися для застосування в складних дорожніх умовах і навіть на Місяці. У минулому, місячні покришки були всього лише гумою, що погано справлялася з холодом, спекою та сонячною радіацією. Нова розробка, дозволяє забути про ці проблеми.

 

В Італії побудовано найбільшу в Європі сонячну електростанцію

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Sunday, 28 November 2010

europa_sonelectroSunEdison оголосила про своє будівництво найбільшої в Європі сонячної електростанції. Усього за дев'ять коротких місяців, після того, як проекту було дане зелене світло, компанія відкрила електростанцію, що була побудована в місті між Болоньєю та Венецією. Нова електростанція зможе забезпечити близько 70 МВт потужності, який досить, щоб живити 17000 будинків.

 

Винахід року допоможе з озелененням планети

( 4 Голосів, Всередньому: 3.75 із 5 )
Saturday, 27 November 2010

waterboxxВинаходом року за версією журналу Popular Science став Waterboxx, що дозволяє розводити сади навіть у безплідній пустелі та на схилах гір, де неможливий традиційний полив. Отже, за що ж полюбився експертам по наукових відкриттях Waterboxx?

 

Модульні змієподібні роботи здатні видиратись на дерева

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 25 November 2010

robot_zmiyaЛабораторія Біоробототехніки університету Карнегі Меллон (Пітсбург, США) проводить розробку так званих «модульних змієподібних роботів», які можуть використовуватись для проникнення в важкодоступні місця, недоступні для людей чи інших роботів.

 

Японія розробляє бюджетний супутник для країн, що розвиваються

( 2 Голосів, Всередньому: 2.00 із 5 )
Saturday, 20 November 2010

japan_suputnykЯпонія розробить дешевий штучний супутник для поставки в країни, що розвиваються, повідомляє Agence France-Presse. Очікується, що в апараті будуть зацікавлені Єгипет, Бразилія, Індонезія й Таїланд.

 

Голандці створили машину для автоматичного вкладання бруківки на дорогу

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 16 November 2010

brukivka

Створення мощених бруківкою доріг вимагає дуже багато часу та зусиль, незважаючи на те, що вони виглядають красиво і є досить міцними.

За допомогою нової автоматичної машини-асфальтоукладальника, трудомістка робота стала більш ефективною, дієвою, до того ж більше немає необхідності наймати багато працівників.


 
Сторінка 36 з 46