Реклама

Атлантиду знайшли за допомогою Google

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 20 February 2009

atlantisБританська газета The Sun повідомила про виявлення дивного об'єкта за допомогою програми Google Ocean. На думку істориків, що вивчають Атлантиду, об'єкт може являти собою залишки затонулого континенту чи острова.


Незвичайна структура являє собою прямокутник розміром з Уельс. Всередині прямокутник покреслений лініями, що перетинаються під прямим кутом. Об'єкт знаходиться приблизно в тисячі кілометрів від північно-західного узбережжя Африки неподалік від Канарських островів. Точні координати знахідки - 31 градус 15 мінут 15,53 секунди північної широти 24 градуса 15 мінут 15,30 секунди західної довготи.

За словами керівника історичних програм у музеї штату Нью-Йорк (The Sun пише, що дослідник працює в Університеті штату Нью-Йорк) Чарльза Орсера (Charles Orser), дивний об'єкт знаходиться в одному з найбільш ймовірних місць існування міфічного континенту.

Атлантида вперше згадується в діалогах Платона "Критій" та "Тімей". Він посилається на слова афінського політика й поета Солона. Відповідно Платону, Атлантида занурилася під воду близько 9000 року до нашої ери в результаті природного катаклізму.

 

За матеріалами: lenta.ru