Реклама

MMVC - унікальний робот, здатний самостійно змінювати власну конструкцію

( 13 Голосів, Всередньому: 4.77 із 5 )
Sunday, 17 November 2013

MMVCНа даний час у світі існує безліч різних типів військових роботів. Одні з них призначені для проведення операцій на суші, інші - у повітрі, а треті - на поверхні або у глибинах морів або океанів. Проведення складних військових операцій вимагає особливого підходу до планування і координування роботи груп операторів, які керують роботами, що діють у різних стихіях, а посилюється проблема координування ще тим, що різні види військових роботів користуються для зв'язку зі своїми командними центрами різними типами комунікаційних систем, найчастіше повністю несумісними одна з одною.

 

Новий автономний робот-гепард WildCat від Boston Dynamics

( 12 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Thursday, 10 October 2013

робот-гепард WildCatУ минулому році компанія Boston Dynamics завершила створення робота-гепарда, який, розвинувши на спеціальній біговій доріжці швидкість більше 45 кілометрів за годину, став володарем звання найшвидшого робота на земній кулі. Домогтися таких вражаючих результатів роботові дозволила його унікальна рухова система та відсутність у конструкції джерела енергії, що, з одного боку, дозволило значно зменшити його вагу, а з іншого боку - повністю позбавило робота-гепарда автономності.

 

Мікрохвильова променева установка захистить від терористів-смертників

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 19 September 2013

мікрохвильова установкаУ світі досить часто відбуваються інциденти, коли терористи на автомобілях, під зав'язку завантажених вибухівкою, намагаються підірвати військові і цивільні об'єкти, що призводить до численних жертв і масштабних руйнувань. Незважаючи на всі зусилля спецслужб, ефективно протидіяти таким атакам можна лише на самому останньому етапі, на етапі проведення атаки. Для збільшення ефективності такої протидії дослідники компанії Diehl Defence розробили нову електромагнітну променеву установку, зброю, здатну вивести з ладу електричну та електронну частини автомобіля терористів і власне вибухового пристрою перш, ніж вони зможуть дістатися до наміченої мети.

 

Boeing готує «лазерну революцію» у військовій справі

( 8 Голосів, Всередньому: 4.38 із 5 )
Thursday, 22 August 2013

лазерна гарматаКомпанія Boeing змогла створити компактне і потужне джерело лазерного випромінювання, яке може забезпечити «лазерну революцію» у військовій справі.

 

Розроблено мініатюрний БПЛА DALER зі здатністю "ходити" по землі

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Monday, 29 July 2013

DALERШвейцарська Федеральна політехнічна школа Лозанни (EPFL) розробила новий мініатюрний безпілотний літальний апарат DALER (Deployable Air Land Exploration Robot), який здатний також пересуватися по землі, використовуючи власні крила як «ноги». Як повідомляє The Register, використання крил для пересування по землі дозволило спростити конструкцію безпілотника і підвищити його прохідність.

 

Розроблено мініатюрний тепловізор із високою роздільною здатністю

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 25 April 2013

тепловізорОборонне наукове агентство DARPA оголосило про успішне завершення роботи зі створення мініатюрного тепловізора, який дуже потрібен військовим. Відтепер інфрачервоні прилади спостереження з високою роздільною здатністю можна буде виготовляти у габаритах звичайних приладів нічного бачення і навіть меншими.

 

США починає встановлення лазерних систем озброєння на бойові кораблі

( 8 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 15 April 2013

лазер LaWSПредставники американського флоту оголосили про те, що вони готуються до початку розгортання на деяких судах військово-морського флоту США нових систем лазерної зброї, настільки потужних, що вони здатні з великої відстані пошкодити легке вороже судно або відправити на землю ворожий безпілотний літальний апарат, не витрачаючи на це дорогих боєприпасів. Нова система озброєння, яка називається LaWS (Laser Weapons System), буде встановлена на військовому судні USS Ponce, який стане першим в історії судном, озброєним бойової лазерною системою.

 
Сторінка 1 з 12