Реклама

Фізики запропонували схему квантового радара, якого неможливо обдурити

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Sunday, 16 December 2012

зображення квантового радаруФізики з університету Рочестера запропонували схему створення радара, сигнал якого неможливо непомітно перехопити та підробити.

 

Екзоскелет PowerWalk виробляє енергію для живлення електропристроїв від ходьби

( 8 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Friday, 14 December 2012

екзскелет PowerWalkЗа останній час ми досить часто бачимо проекти екзоскелетів для військового використання, які збільшують силу і витривалість солдатів за рахунок енергії, збереженої у їх акумуляторних батареях. Екзоскелет PowerWalk, розроблений канадською компанією Bionic Power, також служить для полегшення важкої солдатської долі, але він діє зовсім іншим чином - при ходьбі він виробляє електричну енергію. У цьому зв'язку можна задатися питанням, так у чому ж полягає це полегшення? Адже солдтак, який носить такий екзоскелет, при ходьбі буде прикладати більше зусиль і витрачати більше своєї життєвої енергії.

 

Малогабаритний бойовий лазер ADAM виводить з ладу ракети у радіусі 2 км

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Friday, 07 December 2012

бойовий лазер ADAMКомпанія Lockheed Martin продемонструвала малогабаритний наземний лазер, призначений для перехоплення ракет і безпілотних літальних апаратів. Лазерна гармата під назвою Area Defense Anti-Munitions (ADAM) розміщена у причепі розміром із невеличкий "будиночок на колесах" і обладнана високоенергетичним лазером та електронно-оптичною системою з тепловізором.

 

Розроблено автоматичну систему запобігання зіткненню літаків із землею

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 02 December 2012

система Auto GCASМіністерство оборони США, NASA і компанія Lockheed Martin завершили розробку системи, яка може автоматично запобігати зіткненню літаків з землею. У даний час це найбільш досконала система такого роду. Вона називається Auto GCAS, вже пройшла випробування і повністю інтегрована у систему керування винищувачів F-16. У майбутньому подібну технологію отримають всі військові і цивільні літаки, що усуне ще одну небезпеку, пов'язану з людським фактором.

 

Безшумні дозвукові пластикові набої дадуть снайперам другий шанс

( 6 Голосів, Всередньому: 3.17 із 5 )
Thursday, 22 November 2012

пластикові набоїБільшість куль у польоті створюють звукову хвилю. Коли снайпер промахується, ціль чітко чує дуже специфічний звук, схожий на проліт "джмеля-супермена". Завдяки цьому звуку ціль має можливість сховатися до того, як снайпер повторить свою спробу. Командування сил спеціальних операцій армії США SOCOM задумало вирішити цю проблему і опублікувало запит на створення високотехнологічного дозвукового патрона.

 

Людиноподібний робот Pet-Proto стрибає та долає перешкоди зовсім як людина

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Wednesday, 31 October 2012

робот Pet-ProtoОборонне наукове агентство DARPA опублікувало відео, на якому людиноподібний військовий робот стрибає та долає перешкоди точнісінько як людина.

 

Єдина крилата ракета CHAMP здатна вивести з ладу всю електроніку противника

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 25 October 2012

крилата ракета CHAMPКорпорація Boeing разом із Дослідницькою лабораторією ВПС США продовжує роботу над крилатою ракетою CHAMP (Counter-electronics High-powered Microwave Advanced Missile Project), основним завданням якої є виведення з ладу електронних мереж і пристроїв супротивника.

 
Сторінка 3 з 12