Реклама

"Рідкий" бронежилет у 2 рази легший і тонший за звичайні аналоги

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 16 April 2012

рідкий бронежилетКожній людині доводилось кидати у воду важкі предмети. Спостерігаючи за цим можна помітити, що рідина прекрасно сповільнює предмет і значно пом'якшує удар. І цей принцип був використаний для створення нового типу засобів індивідуального захисту для військовослужбовців і співробітників поліції, відповідно до інформації від відомої оборонної компанії BAE Systems, використання лише невеликої кількості рідини дозволяє одержати бронежилет, що за ефективністю у кілька разів перевершує звичайні бронежилети. При цьому, "рідкий" бронежилет важить майже у два рази менше і майже у два рази тонший за звичайні бронежилети.

 

Вихрова гармата стріляє кільцями поляризованого газу зі швидкістю до 150 км/год

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 04 March 2012

вихрова гарматаІдея вихрової гармати, що стріляє кільцями диму, газу чи просто повітря, відома вже досить давно. Але до останнього часу вона використовувалася тільки в іграшках і різних чудернацьких установках. Тепер же, дослідники з однієї лабораторії, взявши за основу оригінальну ідею та трохи її доповнивши, створили справжню вихрову зброю, стрільба з якої може використовуватися пожежними для очищення приміщень від диму або поліцейськими для точної стрільби сльозоточивим газом.

 

DARPA виділило кошти на розробку проекту кібербійців "Аватар"

( 9 Голосів, Всередньому: 4.56 із 5 )
Saturday, 25 February 2012

проект DARPA "Аватар"Оборонне наукове агентство DARPA виділило 7 млн дол. на розробку проекту «Аватар», у рамках якого на полі бою повинні бути задіяні найсучасніші та найперспективніші технології, що зустрічались дотепер тільки у фантастичних фільмах.

 

Розроблено "розумні" нелетальні боєприпаси, які спрацьовують у момент зіткнення

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 14 February 2012

розумні боєприпасиКомпанія Smartrounds LLC розробила новий тип нелетальних боєприпасів, які ефективно нейтралізують супротивника не наносячи йому серйозних ушкоджень при цьому.

 

iRobot Warrior 710 - універсальний гусеничний робот для широкого спектру завдань

( 11 Голосів, Всередньому: 4.18 із 5 )
Tuesday, 07 February 2012

irobot warrior 710Робот iRobot Warrior 710 («Воїн»), нещодавно представлений корпорацією iRobot, змонтований на гусеничному шасі, важить 200 кг і обладнаний рукою з кліщами на кінці.

 

Керовані кулі з мікрокомп'ютером усередині успішно пройшли випробування

( 14 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 03 February 2012

керовані куліАмериканські військові мріяли про керовані кулі багато років. І ось нарешті їхня мрія збулася: відбулися успішні випробування першої в історії керованої кулі для стрілецької зброї. Нові боєприпаси здатні коректувати свій політ і компенсувати помилки прицілювання, вплив вітру та зсув цілі.

 

Терагерцовий радар дозволить виявляти приховану під одягом зброю

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Sunday, 29 January 2012

терагерцевий радарПоліцейське управління Нью-Йорка, разом із американським Міністерством оборони, починають тестування нової системи, що, використовуючи радар терагерцового діапазону, здатна виявити зброю та вибухівку, сховану під одягом людини. Нова система встановлюється на поліцейському автомобілі і дозволяє службовцям поліції оглядати натовп, не залишаючи машини.

 
Сторінка 6 з 12