Реклама

Науковці розробили ефективний спосіб відновлення печінки

( 14 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 25 February 2014

клітини печінкиВчені змогли перетворити клітини шкіри у функціонуючі клітини печінки. Це відкриває великі можливості з лікування захворювань печінки без необхідності залучення сторонніх донорів.

 

"Їстівні" медичні пристрої зроблять лікування більш безпечним та ефективним

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Saturday, 04 January 2014

розумні таблеткиКоли ви хворієте, ваш лікар зазвичай прописує вам певну процедуру лікування. І якщо ви будете дотримуватися всіх приписів цієї процедури, яка у більшості випадків будується на ретельних розрахунках, то ви одужаєте. Але що ж станеться, якщо внаслідок деяких причин ви забудете вчасно прийняти відповідні лікарські препарати або ж випадково перевищите їх допустиму дозу? Уникнути таких ситуацій допоможуть так звані "розумні" таблетки, які необхідно прийняти лише один раз. Ця "розумна" таблетка насправді є досить складним електронно-механічним пристроєм, який, використовуючи сигнали від датчиків певного виду або сигнали від внутрішнього таймера, випускає всередину організму строго визначену дозу лікарського препарату.

 

Генетично модифіковані Т-клітини - панацея від онкозахворювань?

( 10 Голосів, Всередньому: 4.70 із 5 )
Saturday, 21 December 2013

т-клітинаВчені та лікарі за допомогою нової технології вилікували від раку смертельно хвору людину. Нова методика може стати потужними ліками від онкологічних та багатьох інших захворювань.

 

Виявлено унікальну бактерію, яка живиться рідкоземельними металами

( 11 Голосів, Всередньому: 4.55 із 5 )
Monday, 04 November 2013

сольфатараВченими була виявлена бактерія, в організмі якої життєвоважливим елементом виступають рідкоземельні метали. Бактерія Methylacidiphilum fumariolicum була знайдена Томасом Барендсом і його колегами з інституту Макса Планка в Італії у водах гарячого джерела з високим вмістом кислот, що знаходиться у кратері сплячого вулкану сольфатари. 

 

Науковці навчились вирощувати томати та картоплю на одному кущі

( 15 Голосів, Всередньому: 4.27 із 5 )
Friday, 04 October 2013

TomTatoОстаннім часом з'явилась маса різноманітних нововведень, які дозволяють займатися ефективним садівництвом у невеликих приміщеннях. TomTato, однак, знаходиться у своїй власній лізі - це нова рослина, яка дозволяє збирати врожай і помідорів, і картоплі одночасно.

 

Вчені наблизились до створення універсальної вакцини проти грипу

( 9 Голосів, Всередньому: 4.56 із 5 )
Monday, 30 September 2013

вірус грипуВчені з Імперського коледжу у Лондоні наблизились до створення універсальної вакцини проти грипу. У недалекому майбутньому, одна вакцина зможе захистити від усього різноманіття штамів вірусу грипу, що не лише підвищить ефективність профілактики захворювання, а й знизить ризик пандемії.

 

Штучні органели очистять організм та продовжать тривалість життя

( 11 Голосів, Всередньому: 4.45 із 5 )
Saturday, 20 July 2013

пероксисомаСтворено штучні органели, які можуть очистити організм від шкідливих речовин, отриманих із забрудненого техногенного середовища, і продовжити здорове життя. Не виключено, що вони також зможуть значно продовжити молодість.

 
Сторінка 1 з 31