Реклама

Сірководень здійснює омолоджуючий ефект на організм людини

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Monday, 25 March 2013

клітиниДослідники з університету Південного Китаю нещодавно повідомили про те, що така хімічна речовина, як сірководень, може здійснювати на організм людини омолоджуючий ефект, активуючи ген і фермент, які впливають на синтез антиоксидантів, а також на тонус кровоносних судин.

 

Китай планує підіймати IQ власної нації використовуючи ДНК геніїв

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Saturday, 23 March 2013

зиготаПекінський інститут геноміки у Шеньчжені зібрав зразки ДНК від 2000 найрозумніших людей планети і секвенував їх геноми з метою ідентифікації алелей, що відповідають за інтелект людини. Вони впритул наблизилися до їх виявлення, і у разі успіху, майбутні батьки зможуть підбирати потенційно найрозумнішу зиготу, підвищуючи інтелект кожного наступного покоління на 5-15 пунктів IQ. Вже через кілька поколінь змагатися з китайцями за цим показником не зможе ніхто.

 

Науковці зняли на відео діяльність мозку на рівні окремих нейронів

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Friday, 22 March 2013

діяльність мозкуВченим-нейробіологам із Медичного інституту Говарда Г’юза (Howard Hughes Medical Institute), що працюють у рамках проекту Brain Activity Map (BAM), вдалося зняти на відео карту діяльності майже всіх окремих нейронів мозку зародка риби-зебри. Ця робота, описана у журналі Nature Methods, є першим в історії науки найбільш повним відображенням діяльності мозку хребетного живого організму з безпрецедентним рівнем деталізації і має величезне значення для майбутнього досліджень в області нейробіології.

 

Науковці виростили зуби з емаллю та коренями з клітин ясен

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 17 March 2013

зубиКлітини, взяті з тканин ясен дорослих людей, можуть бути об'єднані з клітинами корінних зубів зародків мишей для утворення зубів з корінням. Такий результат був досягнутий у ході дослідження, опублікованого у Journal of Dental Research. У даного методу ще попереду довгий шлях до практичного впровадження, але це стало важливим кроком на шляху до біоінженерної заміни втрачених зубів.

 

Предки сучасних птахів використовували для польоту чотири крила

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Saturday, 16 March 2013

sapeornis chaoyangensisПримітивні протоптахи літали, використовуючи не два, а чотири крила. Нижня пара крил у їх нащадків з часом зникла. Про це свідчать викопні останки кількох видів древніх птахів, повідомляють палеонтологи, що опублікували свої відомості у журналі Science.

 

Ліки від старіння будуть створені вже через 5 років

( 8 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 13 March 2013

ліки від старостіВідомий гарвардський вчений Девід Сінклер повідомив про прорив у розробці ліків, які можуть блокувати процес старіння. За словами вченого, вже через 5 років з'являться препарати, здатні продовжити життя до 150 років.

 

Мозок п'яниць здатний живитись ацетатом замість глюкози

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 11 March 2013

мозокПотрапивши в організм, алкоголь рано чи пізно інфільтрується у печінку, яка його руйнує. Один із побічних продуктів цього руйнування — ацетат, або, грубо кажучи, оцтова кислота. Кров розносить ацетат по всьому тілу, у тому числі у мозок. І ось на цьому етапі, як пишуть у Journal of Clinical Investigation дослідники з Медичної школи Йельского університету (США), відбуваються прецікаві речі.

 
Сторінка 3 з 31