Реклама

Інноваційний датчик зможе діагностувати діабет по слині чи сльозам

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 26 August 2012

датчик діабетуУ більшості випадків при діагностиці діабету використовуються датчики, що вимірюють рівень глюкози у крові. Але тепер вчені створили новий тип біологічних сенсорів, здатних виявити найменші концентрації глюкози також і у людських сльозах, слині та сечі.

 

Розшифровано "код" сітківки ока, повне відновлення зору не за горами

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Wednesday, 22 August 2012

сітківка окаДослідники з Weill Cornell Medical College розшифрували код нейронної мережі сітківки миші. Завдяки цьому вдалося створити штучне око, що дозволило відновити зір сліпим мишам. Більше того, аналогічним чином уже "зламаний" код сітківки мавп - а вона практично ідентична людській. Автори відкриття сподіваються, що їм вдасться швидко розробити та протестувати пристрій, який зможуть використовувати сліпі люди для повного відновлення зору.

 

Французькі ентомологи виявили у комах здатність до фотосинтезу

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 21 August 2012

Горохова попелиця володіє здатністю до фотосинтезуФранцузькі вчені вперше виявили у комах, а саме у горохової попелиці, здатність використовувати для виробітку енергії сонячне світло у такий же спосіб, як роблять це рослини під час фотосинтезу.

 

Вчені-футурологи назвали перспективні продукти харчування майбутнього

( 7 Голосів, Всередньому: 3.43 із 5 )
Thursday, 02 August 2012

продукти харчування майбутньогоВчені-футурологи вважають, що приблизно через 20 років звичну їжу на столах замінять водорості, комахи та м'ясо із пробірок. До цього приведуть нестабільні ціни на їжу, а також постійно зростаюче населення планети і проблеми навколишнього середовища.

 

Поява людини та усіх хребетних - результат генетичної помилки

( 7 Голосів, Всередньому: 4.14 із 5 )
Saturday, 28 July 2012

поява людини - результат генетичної помилкиПричиною появи хребетних виявилася генетична помилка, що трапилась півмільярда років тому - збій, у результаті якого у клітинах предка ланцетника - дрібного хордового, що живе на морському дні, дублювання геному відбулося не один раз, а двічі. Інакше кажучи, ця істота мала у кожній клітині по два материнських та два батьківських набори генів.

 

Гомохіральність амінокислот усіх відомих форм життя була неминучою

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Thursday, 26 July 2012

гомохіральність амінокислотДеніел Глевін із Центру космічних польотів NASA (США) і його колеги запропонували нове пояснення того факту, що життя на Землі користується лише молекулами з певною просторовою орієнтацією. Аналіз метеорита з канадського озера Тагіш показав, що рідка вода всередині астероїдів змушує деякі найпоширеніші у космосі амінокислоти віддавати перевагу лівій орієнтації над правою.

 

"Нанороботи" успішно здолали вірус гепатиту С у лабораторних умовах

( 8 Голосів, Всередньому: 4.88 із 5 )
Saturday, 21 July 2012

наноробот і вірусДослідники вперше змогли створити запрограмовані наночастинки, здатні припинити відтворення вірусів. У лабораторних тестах створені вченими з Університету Флориди "нанороботи" змогли перемогти вірус гепатиту С, який вже інфікував організм. Дотепер таке лікування було неможливим, і нова технологія відкриває величезні перспективи для лікування "безнадійних" хвороб, таких як рак чи вірусні інфекції.

 
Сторінка 9 з 31