Реклама

Кожна людина сприймає колір тих самих об'єктів по різному

( 7 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 02 July 2012

колір об'єктівДивлячись на той самий об'єкт, люди бачать його по-різному - для кожного він свого кольору, з'ясували вчені у ході нових досліджень. Те, що особисто ви сприймаєте як червоний колір, інші можуть сприймати як ваш синій.

 

Медики винайшли спосіб заміни легеневого дихання при критичних ситуаціях

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 30 June 2012

заміна легеневого диханняВчені винайшли спосіб обходитися без зовнішнього дихання для живлення організму киснем. Це відкриття більше нагадує сюжет науково-фантастичного фільму, ніж реальне життя: дослідники розробили мікрочастинки, які при впорскуванні у кровотік швидко насичують киснем ваше тіло, навіть якщо ви не можете більше дихати. Це одне із кращих медичних відкриттів останніх років, яке у перспективі може рятувати мільйони життів щороку.

 

Нітрат зі шпинату та інших листових овочів робить м'язи сильнішими

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Wednesday, 27 June 2012

листя шпинатуНітрат, що міститься у шпинаті та інших листових овочах, підвищує м'язову силу. Вчені з Каролінського інституту у Стокгольмі (Швеція) ідентифікували два білки, виробіток яких стимулюється прийомом цього нітрату.

 

Мікробіологи створили вірусну вакцину, що лікує від кокаїнової залежності

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 20 June 2012

антикокаїнова вірусна вакцинаАмериканськими мікробіологами створена вакцина від кокаїнової залежності, основана на нешкідливому для людського організму аденоасоційованому вірусі - переноснику генів, що забезпечє виробництво білка, який викликає несприйнятливість організму до наркотику.

 

Передові медичні імплантати працюватимуть на глюкозі спинномозкової рідини

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 16 June 2012

імплантат, що використовує глюкозуСаме такого результату намагаються досягти фінансовані Пентагоном дослідники з Масачусетського технологічного інституту. Вони вже розробили основну частину «ідеального» протезу: мозковий імплантат, що призначений для взаємодії штучної кінцівки з нейронами головного мозку. Тепер вчені з MIT знайшли спосіб як живити імплантат за допомогою власної спинномозкової рідини реципієнта.

 

Рослини застосовують ефекти квантової фізики під час фотосинтезу

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Thursday, 14 June 2012

квантова фізика фотосинтезуКвантова фізика та біологія рослин - це дві настільки різні галузі науки, що складно уявити існування будь-якого зв'язку між ними, але, як не дивно, на глибинному рівні він існує.

 

Японські вчені виявили білок, що відповідає за процес старіння людини

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 11 June 2012

білок старінняОб'єднана команда вчених із Університету Осаки з'ясувала, що на старіння людини прямо впливає один із складних білків, що постійно знаходяться у крові, і знайшли спосіб вплинути на нього, майже повністю припиняючи процес старіння клітин в організмі.

 
Сторінка 10 з 31