Реклама

Біохіміки синтезували молекулу КНК - штучний носій генетичної інформації

( 8 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 25 April 2012

КНК - ксенорибонуклеїнова кислотаМіжнародна група дослідників зі США, Великобританії, Бельгії та Данії опублікувала в останньому номері журналу Science повідомлення про синтезовані ними молекули, які можуть виступати як альтернативи природним носіям генетичної інформації - РНК і ДНК.

 

Дослідники виявили ген, що відповідає за розумові здібності людини

( 10 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Monday, 23 April 2012

ген розумових здібностейВченим із Каліфорнійського університету вдалося зробити, певною мірою, дивне відкриття - вони відкрили ген, що відповідає за розумові здібності людини. По своїй суті – це варіація гену HMGA2.

 

На морському дні знайдено організм, що живиться токсичним чадним газом

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Wednesday, 18 April 2012

морський хробак olavius algarvensisВчені розшифрували протеом симбіотичного морського хробака Olavius algarvensis і встановили, що одним із основних джерел енергії для нього є окислювання чадного газу.

 

Ізраїльські фармацевти розробили перспективну вакцину проти раку

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Monday, 09 April 2012

Іммуцин - вакцина проти раку, Т-лімфоцит атакує ракову клітинуДослідники з Університету Тель-Авіва розробили вакцину «Іммуцин» (ImMucin), дія якої полягає у розпізнаванні та знищенні ракових клітин певного типу, а також у посиленні імунітету проти раку, як повідомляє видання The Daily Telegraph, у якому були опубліковані результати попередніх випробувань.

 

Графеновий сенсор на зубі слідкуватиме за здоров'ям вашої ротової порожнини

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 05 April 2012

графеновий сенсор на зубіВчені з Прінстонського університету (США) розробили нову технологію, що дозволяє слідкувати за здоров'ям ротової порожнини (а у перспективі - і багатьох інших «важкодоступних місць»). Коротко ідею дослідників можна описати як невеликий графеновий сенсор, що кріпиться на емаль зуба і утримується там за допомогою сил Ван-Дер-Ваальса.

 

Протеїнові нановолокна виведуть регенеративну медицину на новий рівень

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 28 March 2012

наноспагетіНа 243-х національних зборах Американського хімічного товариства була представлена новітня технологія регенеративної медицини, що може впоратися із численними старечими недугами та наслідками травм.

 

Американські вчені розробили ефективні антирадіаційні таблетки

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 27 March 2012

антирадіаційні таблеткиВчені з Національної лабораторії Лоуренса у Берклі створили нову групу хімічних сполук, здатних захоплювати для наступного виведення з організму актиноїди - радіоактивні елементи, найнебезпечніші для здоров'я при потраплянні всередину організму.

 
Сторінка 12 з 31