Реклама

Ізраїльські фармацевти розробили перспективну вакцину проти раку

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Monday, 09 April 2012

Іммуцин - вакцина проти раку, Т-лімфоцит атакує ракову клітинуДослідники з Університету Тель-Авіва розробили вакцину «Іммуцин» (ImMucin), дія якої полягає у розпізнаванні та знищенні ракових клітин певного типу, а також у посиленні імунітету проти раку, як повідомляє видання The Daily Telegraph, у якому були опубліковані результати попередніх випробувань.

Як правило, імунна система людини не здатна розпізнавати ракові клітини як загрозу. А дія революційно нового «Іммуцину» направлена головним чином на навчання організму правильно реагувати на речовину, що називається муцин-1 (MUC1). Даний білок знаходиться на поверхні ракових клітин і впливає, як вважають вчені, на ріст пухлин. Ця речовина міститься і у звичайних клітинах, але кількість її там незначна, тому після введення вакцини реакція імунітету відсутня.

Розробники препарату сподіваються, що він може стати досить ефективною зброєю у боротьбі з пухлинами невеликих розмірів і такими найпоширенішими типами смертельного захворювання, як, наприклад, рак грудей і рак передміхурової залози. Тим часом він може бути прописаний пацієнтам, які раніше вже пройшли курс терапії але остерігаються наступних рецидивів. Дослідники продемонстрували здатність «Іммуцину» формувати спеціальну імунну відповідь організму у всіх пацієнтів, що приймали від двох до чотирьох доз препарату.

У даний момент вчені мають намір розширити клінічні випробування, з метою довести незаперечну ефективність вакцини, призначеної для знищення цілого ряду форм онкологічних захворювань. Поки вакцина була введена лише 10 добровольцям, пацієнтам із раком крові. Розробник препарату, фармацевтична компанія Vaxil BioTherapeutics повідомила, що результатом випробувань стало вилікування трьох чоловік і посилення реакції імунної системи проти раку, відзначене у сімох пацієнтів.

Якщо розширені випробування будуть завершені успішно, вакцина надійде на ринок приблизно протягом шести років.

На зображенні вище показано Т-лімфоцит імунної системи, що атакує ракову клітину.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: globalscience.ru