Реклама

Сірководень здійснює омолоджуючий ефект на організм людини

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Monday, 25 March 2013

клітиниДослідники з університету Південного Китаю нещодавно повідомили про те, що така хімічна речовина, як сірководень, може здійснювати на організм людини омолоджуючий ефект, активуючи ген і фермент, які впливають на синтез антиоксидантів, а також на тонус кровоносних судин.

Вивчення гену klotho, відповідального за тривалість життя, дозволило вченим встановити, що сірководень підвищує значною мірою його активність.

Так, в організмі відбувається посилення синтезу природних антиоксидантів. Крім усього іншого ген klotho здатний блокувати вироблення ангіотензинперетворюючого ферменту, нормалізуючи таким чином загальний артеріальний тиск.

Сірководень, як відомо, утворюється в організмі людини і впливає на артеріальний тиск, розширюючи судини. Ця хімічна речовина з неприємним запахом володіє також протизапальними і антиоксидантними властивостями. У дослідженні, у мишей з блокованим геномом, що регулює вироблення сірководню, був відзначений стрімкий розвиток атеросклерозу, чималу роль у генезі якого зіграли запальні процеси.

Також китайськими вченими було з'ясовано, що сірководень активізує вироблення ферменту сиртуїну, який сповільнює, на думку більшості дослідників, старіння, запобігаючи окислювальні стреси. Експерименти на гризунах дозволили дослідникам зробити висновок, що рівень сірководню, який міститься у плазмі крові впливає і на розвиток таких нейродегенеративних вікових захворювань як хвороба Альцгеймера та хвороба Паркінсона.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: globalscience.ru