Реклама

Китай планує підіймати IQ власної нації використовуючи ДНК геніїв

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Saturday, 23 March 2013

зиготаПекінський інститут геноміки у Шеньчжені зібрав зразки ДНК від 2000 найрозумніших людей планети і секвенував їх геноми з метою ідентифікації алелей, що відповідають за інтелект людини. Вони впритул наблизилися до їх виявлення, і у разі успіху, майбутні батьки зможуть підбирати потенційно найрозумнішу зиготу, підвищуючи інтелект кожного наступного покоління на 5-15 пунктів IQ. Вже через кілька поколінь змагатися з китайцями за цим показником не зможе ніхто.

Найбільший інтерес вони проявляють до людей європейського і китайського походження, набираючи добровольців на наукових конференціях. Кандидати надають докази, які свідчать про високий інтелект, у вигляді життєпису, наукових публікацій, результатів стандартних тестів і тому подібного.

У майбутньому, пара зможе штучно запліднити відразу кілька яйцеклітин у лабораторії. Після цього, утворені ембріони будуть аналізуватися на предмет інтелекту. Таким чином, буде обраний найрозумніший для цієї пари ембріон, шанси на появу якого природним чином складають один зі ста. Це не генетична модифікація чи додавання нових генів, а вибір найбільш перспективного варіанта з наявних.

Навіть якщо приріст IQ складе п'ять пунктів, це може здійснити величезний вплив на економічну продуктивність і конкурентоспроможність країни.

Практичне впровадження даної технології може відбутися вже протягом наступних 2-10 років.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матерілаами: globalscience.ru