Реклама

Новітні навігатори використовуватимуть магнітне поле Землі замість супутників

( 9 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 18 May 2014

квантовий чипЕксперти Національної фізичної лабораторії (NPL), бермінгемського університету та військові інженери з науково-технологічного парку Портон Даун, що працює в інтересах ВПК Великобританії, приступили до розробки навігаторів, яким не потрібні навігаційні супутники.

 

В Алясці запрацював інноваційний надувний вітряк BAT

( 18 Голосів, Всередньому: 4.94 із 5 )
Sunday, 13 April 2014

надувний вітрякУ суворих умовах Аляски почалися випробування оригінальної мобільної надувної вітроелектростанції. Розроблений компанією Altaeros Energies, вітряк BAT (Buoyant Airborne Turbine) приступив до перших 18-місячних випробувань в умовах, наближених до звичайної експлуатації.

 

Запропоновано генератор енергії, що працює від випромінювання Землі

( 11 Голосів, Всередньому: 4.18 із 5 )
Thursday, 06 March 2014

випромінювання ЗемліВчені запропонували спосіб використання простого випрямляча струму для поглинання і перевипромінювання інфрачервоного світла, який випускає наша планета. Розрахунки показують працездатність ідеї, що пропонує новий спосіб генерації чистої енергії.

 

CERN планує створити колайдер у 7 разів потужніший за ВАК

( 9 Голосів, Всередньому: 4.44 із 5 )
Sunday, 09 February 2014

Future Circular ColliderЄвропейська організація ядерних досліджень (CERN) у четвер оголосила про початок роботи над проектом нового колайдера у 7 разів потужнішого, ніж Великий адронний колайдер, який відкрив бозон Гіггса.

 

Новий тип двигуна зовнішнього згоряння готовий до масового виробництва

( 14 Голосів, Всередньому: 4.93 із 5 )
Sunday, 19 January 2014

двигун зовнішнього згорянняНовий тип двигуна згоряння пройшов весь цикл випробувань і готовий до масового виробництва. Не виключено, що новий простий багатопаливний мотор зможе замінити звичний двигун внутрішнього згоряння.

 

Літій-сірчані батареї вирішать проблему живлення електромобілів

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Sunday, 24 November 2013

Li-S батареяДослідники з Національної лабораторії Лоуренса у Берклі (США) продемонстрували у лабораторних умовах літій-сірчану батарею (Li-S) зі щільністю енергії у два рази більшою, ніж у літій- іонної батареї. Така батарея витримує більш ніж 1500 циклів заряджання-розряджання з мінімальними втратами ємності. На даний момент це найдовший життєвий цикл для літій-сірчаних батарей.

 

Природа підказала конструкцію для екологічно чистої турбіни вітряка

( 12 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Friday, 01 November 2013

вітрякВітер, як добре відомо, є одним із видів поновлюваних джерел екологічно чистої енергії, якому в останні роки приділяється все більше і більше уваги. Енергію вітру намагаються використовувати скрізь, де це можливо, але, на жаль, найбільш високою ефективністю володіють величезні турбіни, висота яких вже сягає позначки у 200 метрів, які об'єднуються в обширні "ферм", вітрові електростанції. Такі турбіни мають масу недоліків, вони громіздкі, вкрай шумні і здійснюють досить несприятливий вплив на навколишнє середовище. 

 
Сторінка 1 з 46