Реклама

Гігантські роботи добуватимуть корисні копалини з дна океану

( 8 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 27 October 2013

підводний роботЧерез 2 роки роботи компанії Nautilus Minerals почнуть видобувати дорогоцінні метали під водою. Потужні машини висотою з двоповерховий будинок розроблятимуть багаті глибоководні поклади золота, срібла і міді.

 

Інженери розробили автомобільну підвіску, яка виробляє електроенергію

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 05 September 2013

підвіска GenShockІнженери створили автомобільну підвіску, яка здатна витягти хоч щось корисне з розбитих доріг, покритих вибоїнами. Підвіска виробляє електроенергію і економить паливо.

 

Розроблено комунікаційний пристрій, що не потребує батарей і проводів

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 02 September 2013

ambient backscatterІнженери з Університету Вашингтона розробили нову систему бездротового зв'язку, яка дозволяє пристроям взаємодіяти один з одним, не використовуючи у якості джерела енергії батареї чи проводи.

 

"Атмосферний супутник" Solara 50 зможе триматись у повітрі до 5 років

( 10 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 19 August 2013

безпілотник Solara 50Американська компанія Titan Aerospace показала прототип безпілотного літака на сонячних батареях, який зможе триматися у повітрі впродовж п'яти років. Такий апарат курсуватиме на висоті близько двадцяти кілометрів і вестиме фотозйомку поверхні. Розробники мають намір підняти перший апарат у повітря у 2014 році.

 

Розроблено гнучкі суперконденсатори для мініатюрної електроніки майбутнього

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 17 August 2013

гнучкий суперконденсаторГрупа вчених з Інституту твердого тіла і досліджень матеріалів Лейбніца (Leibniz Institute for Solid State and Materials Research) у Дрездені, Німеччина, на чолі з професором Олівером Г. Шмідтом (Professor Oliver G Schmidt), розробила досить потужний мікросуперконденсатор, товщиною всього у кілька нанометрів. 

 

Елон Маск офіційно представив проект транспортної системи Hyperloop

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 13 August 2013

hyperloopГолова компанії SpaceX Елон Маск (Elon Musk) представив проект транспортної системи «Hyperloop», що передбачає перевезення пасажирів у спеціальних капсулах по системі труб з аеродинамічними елементами управління.

 

На основі наноточок створено рекордний поглинач видимого світла

( 7 Голосів, Всередньому: 4.71 із 5 )
Thursday, 08 August 2013

поглинач світла на основі наноточокВчені зі Стенфордського університету створили найтонший і найефективніший поглинач видимого світла. Особливі нанорозмірні структури, у тисячі разів тонші за аркуш звичайного паперу, можливо дозволять створити нові високоефективні сонячні панелі.

 
Сторінка 2 з 46