Реклама

Космічний лайнер SpaceLiner - з Лондона до Сіднея за 90 хвилин

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 21 February 2013

космоліт SpaceLinerДістатися з Лондона до Сіднея всього за 90 хвилин? Схоже, скоро і таке стане реальністю. Літак, який може взяти на борт близько півсотні осіб і доставити їх навіть у таку далечінь за півтори години, створюють у Німеччині. Там співробітники Німецького аерокосмічного центру проектують «пілотний» варіант.

 

Китайські вчені випробували революційний двигун EmDrive

( 21 Голосів, Всередньому: 4.95 із 5 )
Monday, 18 February 2013

прототип двигуна EmDriveКитайські вчені з Північно-Західного політехнічного університету у Сіані оголосили про успішне випробування концептуально нового двигуна. Незвичайна силова установка під назвою EmDrive потенційно може використовуватися на космічній техніці і у літаючих автомобілях.

 

У Техасі запрацювала найпотужніша у світі акумуляторна батарея

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 12 February 2013

найбільша акумуляторна батареяУ віддаленому куточку західної частини американського штату Техас, поряд із величезною вітряною електростанцією, розташувалася одна з найбільших акумуляторних батарей на земній кулі, підключення якої відбулося минулого тижня. Ця акумуляторна батарея була побудована компанією Xtreme Power на замовлення американської енергетичної компанії Duke Energy. 

 

Незалежний повний привід змінить уявлення про сучасні електромобілі

( 7 Голосів, Всередньому: 4.86 із 5 )
Friday, 01 February 2013

інноваційний повнопривідний електромобільВ Університеті штату Огайо розробили експериментальний електромобіль з інноваційним повним приводом, який докорінно відрізняється від технологій, які застосовуються зараз на серійних автомобілях.

 

Компанія Corning розробила гнучке скло, яке можна намотувати у рулони

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 23 January 2013

гнучке склоТеррі Отт (Terry Ott), інженер з Corning Inc., Розробив спосіб серійного виробництва гнучкого скла, яке буквально можна намотувати у рулони. Ця американська скляна компанія, можливо, знайома вам по загартованому склу Gorilla Glass, запровадженого у безлічі гаджетів, починаючи з перших iPhone. Причому запроваджене після півстолітнього перебування під сукном у засіках корпорації, яка вирішила, що міцне, але легке скло світу ні до чого.

 

У Японії розроблено електрогенератор, що виробляє енергію навіть зі струмків

( 7 Голосів, Всередньому: 4.57 із 5 )
Saturday, 19 January 2013

електрогенератор CappaНевеликі річки, струмки, природні перепади висот на озерних водоскидах і на зрошувальних каналах іригаційних систем, а також технологічні водостоки можуть стати безкоштовними джерелами електроенергії, завдяки використанню електрогенератора Cappa від японських виробників з компанії Ibasei. 

 

Робот-екзоскелет Power Loader розширить можливості людського тіла

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 14 January 2013

екзосклелет Power LoaderТе, що ви бачите на наведеному знімку і відеоролику, є екзоскелетом-роботом Power Loader, розробкою якого займається компанія Activelink, яка, у свою чергу, є дочірньою компанією корпорації Panasonic. Кінцевою метою даного проекту є розробка повнофункціонального робота, який дозволить зняти обмеження, пов'язані з відносно малою силою і можливостями тіла людини. А використовуватися такий робот може у найрізноманітніших областях, починаючи з участі в операціях по ліквідації наслідків стихійних лих, катастроф, і закінчуючи виконанням важких робіт на будівельних майданчиках.

 
Сторінка 6 з 46