Реклама

Космічний лайнер SpaceLiner - з Лондона до Сіднея за 90 хвилин

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 21 February 2013

космоліт SpaceLinerДістатися з Лондона до Сіднея всього за 90 хвилин? Схоже, скоро і таке стане реальністю. Літак, який може взяти на борт близько півсотні осіб і доставити їх навіть у таку далечінь за півтори години, створюють у Німеччині. Там співробітники Німецького аерокосмічного центру проектують «пілотний» варіант.

Згідно з проектом, надзвуковий космічний лайнер SpaceLiner зможе досягти максимальної швидкості у найкоротші терміни. Розробники кажуть, що лайнер зможе розвивати швидкість у... 25 тисяч кілометрів за годину, а досягти її зможе, пролетівши всього лише 80 км! Літати він буде високо - там, де зовсім по-іншому влаштовані атмосферні закони, де сила тертя повітря не заважатиме розганяти апарат. У перший політ цей унікальний космоліт відправиться у дві тисячі п'ятдесятому році.

За словами розробників, при нинішньому рівні розвитку технологій, можна домогтися хороших результатів. Тільки от вартості польоту - така ж, як і ціна квитка на Virgin Galactic. Тобто - більше 200 тисяч доларів США за одну людину... Втім, до 2050 багато що може змінитися.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: scienceblog.ru