Реклама

Перша космічна заправна станція може бути збудована у 2020 році

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Tuesday, 22 November 2011

космічна заправна станціяУ космосі немає заправних станцій (поки), і з огляду на те, що паливо складає більше 90 відсотків ваги космічного корабля, це питання має фундаментальне значення для економії витрат і зборів майбутніх космічних досліджень. У цей час Shackleton Energy Company (SEC) розглядає варіанти по створенню першої оперативної бази для видобутку льоду на Місяці, що буде використовуватися для виробництва рідкого кисню та рідкого водню як палива для космічних апаратів за допомогою першої заправної станції у космічному просторі ... і планує її відкриття у 2020 році.

За даними засновника SEC Білла Стоуна, така орбітальна газова станція (разом із транспортом на навколоземній орбіті, який пропонують Virgin Galactic та Scaled Composites, а також місцями зупинки на орбіті) - одна із трьох важливих речей для освоєння космосу людьми. Саме це потрібно, щоб SEC стала "першою світовою космічною енергетичною компанією, яка надаватиме ракетне паливо, засоби життєзабезпечення, витратні матеріали і послуги на низькій навколоземній орбіті (ННО) і Місяці для підкорювачів космосу".

Стоун вважає, що промислові експедиції на Місяць будуть коштувати близько 15 мільярдів доларів США, що, за його словами, можна порівняти з вартістю будівництва великого комплексу по видобутку нафти з Північного моря. Компанія планує відправити промислових астронавтів на Місяць і бути готовими до роботи у 2020 році. Спочатку основна увага буде приділена Південному полюсу Місяця (у тому числі й кратеру Шеклтон), де SEC планує провести дві розвідувальні місії у найближчі чотири роки, використовуючи роботів.

Якщо річна розвідувальна місія виявиться успішною, то SEC прагне продовжувати рух у напрямку будівництва пілотованої місячної бази і почати промислову операцію по видобутку та переробці. Вироблене SEC паливо з водних джерел Місяця буде пропонуватися всім країнам і компаніям. Компанія прагне повернути витрачені гроші протягом десяти років. Стоун передбачає, що перша заправна станція SEC буде розташована біля Міжнародної космічної станції (МКС), так само як і інші станції, що будуть позиціонуватися залежно від попиту.

SEC розраховує зібрати кошти для створення робочих моделей своєї космічної програми, використовуючи сайт RocketHub. Компанія поставила перед собою ціль, розміром 1,2 млн. дол. США, і на момент публікації цієї статті зібрала близько $3905.

 

 

За матеріалами: infuture.ru