Реклама

У 2016 році на земній орбіті відкриється справжній космічний готель

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 16 January 2013

космічний готельРосійська компанія Orbital Technologies розробляє комерційну космічну станцію, яка стане орбітальним готелем на висоті 350 км над Землею. Цей неймовірний готель змусить своїх відвідувачів неабияк розщедритися. Ціна лише доставки на станцію буде становити 800 тисяч доларів, і ще 160 000 доларів доведеться віддати за п'ять днів перебування на космічній станції. Ця станція буде спроектована для забезпечення комфорту, на відміну від науково-орієнтованої Міжнародної космічної станції.

Політ до комерційної космічної станції Orbital Technologies займе два дні на борту ракети Союз. Досвідчена команда буде супроводжувати туристів (число яких може досягати семи осіб) під час польоту і перебування у космосі. На відміну від простої їжі у тюбиках, яку їдять космонавти, туристам буде надано вишукане меню, покликане задовольнити витончені смаки гурманів. Мікрохвильові печі на борту дозволять підігрівати їжу перед вживанням.

Комерційні космічні станції будуть обладнані вікнами, камерами, біноклями, що дозволяють насолодитися краєвидами з орбіти. Хоча даний проект, запуск якого намічений на 2016 рік, націлений, в основному, на туристів, цим далеко не обмежується коло потенційних сфер застосувань станції. Ця комерційна космічна станція буде служити в якості тимчасового місця перебування космонавтів і астронавтів Міжнародної космічної станції у разі виникнення аварійних ситуацій.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: globalscience.ru