Реклама

Mars One невдовзі почне запис добровольців для польоту на Марс

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 09 January 2013

Mars One добровольціУ поточному півріччі Mars One (Нідерланди) запустить програму відбору кандидатів у перший екіпаж космонавтів, яким доведеться зайнятися будівництвом колонії на Червоній планеті.

Нагадаємо: раз на два роки Mars One за допомогою існуючих засобів доставки (або тих, що незабаром з'являться) має намір відправляти на Марс команди з чотирьох чоловік. Можливості повернутися назад на Землю у колоністів не буде в принципі, що має суттєво здешевити реалізацію проекту. Для підтримки життєдіяльності пропонується використовувати переважно сонячну енергію, а також місцеві ресурси, зокрема воду, отриману від танення марсіанського льоду, і кисень, виділений у результаті електролізу.

Mars One

Ілюстрація Mars One / Bryan Versteeg.

Учасники майбутніх місій повинні бути старше 18 років, володіти міцним здоров'ям, стійкою психікою, цілеспрямованістю, а також готовністю налагоджувати і підтримувати взаємини з людьми. Серед інших якостей називаються здатність пристосовуватися до складних умов, цікавість, винахідливість і життєрадісність.

Ніяких особливих навичок і знань від кандидатів не потрібно, хоча наявність таких стане перевагою при відборі. Заявки приймаються від добровольців з усього світу, але офіційною мовою місії є англійська.

Фінальний відбір учасників буде проведено у телеефірі, після чого їм доведеться пройти 8-річну підготовку до польоту. Відправка першої четвірки колоністів намічена на 2023 рік.

Більш детальну інформацію про вимоги до кандидатів можна знайти на сайті проекту.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За метіралами: science.compulenta.ru