Реклама

Asterank 3D - тривимірна модель ресурсів космічних тіл Сонячної Системи

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 29 December 2012

Asterank 3DТільки уявіть собі - трильйони доларів у вигляді дорогоцінних металів, корисних копалин, палива, прісної води, що чекають лише того, щоб хто-небудь, хто володіє достатніми фінансовими можливостями і авантюристична жилкою, прийшов і взяв усе це багатство. Цим кимось може стати людина, яка ризикне відправитись у космос на відстань багатьох мільйонів кілометрів у космічну далину і зможе витягти все багатство з астероїдів та інших космічних тіл нашої Сонячної системи.

Видобуток корисних копалин на астероїдах і інших космічних тілах неминучий внаслідок декількох причин, але початок космічних розробок - це справа ще досить далекого майбутнього. Те, що людство зараз ще не володіє ресурсами і технологіями, які дозволяють зайнятися цим прямо зараз, зовсім не означає того, що про це не треба починати думати вже зараз і займатися розвідкою космічних ресурсів за межами Землі.

Ян Вебстер (Ian Webster), розробник програмного забезпечення, створив програму Asterank 3D для візуалізаціі даних, зібраних в Asterank, базі даних з астрономічною та економічною інформацією, у якій містяться записи про більш ніж 580 тисяч астероїдів та інших космічних тіл Сонячної системи. База даних Asterank була складена на основі інформації з бази даних малих космічних тіл Лабораторії NASA з вивчення реактивного руху та кількох інших джерел.

Кожен космічний об'єкт у базі Asterank оцінюється згідно його потенційної цінності і доступності від Землі. Також у базі є попередня оцінка прибутку для кожного астероїда, що враховує витрати на видобуток, переробку і транспортування цінностей і копалин.

База Asterank є найповнішою і найактуальнішою базою на сьогоднішній день, що містить дані про "зовнішні" доступні ресурси людства. Однак, "вчені ще знають вкрай мало про склад порід різних астероїдів" - пише Ян Вебстер. - "Цей дефіцит інформації пояснює те, чому компанія Planetary Resources передбачає провести роки чи навіть десятиліття, вкладаючи капітали у телескопи і збір різноманітних даних перш, ніж вони вирушать до якого-небудь астероїда".

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: dailytechinfo.org