Реклама

Сонячно-вітрова вежа вироблятиме енергію за будь-якої погоди

( 10 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 02 June 2013

сонячно-вітрова вежаКомпанія Clean Wind Global Energy запатентувала свою оригінальну енергоустановку, яка виробляє електроенергію з вітру та сонячного тепла. Установка під назвою Solar Wind Energy Tower відрізняється простим безпечним дизайном і можливістю роботи навіть у кліматі, що швидко змінюється.

Сонячно-вітрова вежа являє собою високу порожнисту баштову конструкцію з бетону і металу. Вгорі вежі знаходяться спеціальні клапани, які розпилюють воду, що охолоджує повітря, у результаті повітря важчає і падає вниз зі швидкістю більше 80 км/год. Цей низхідний потік повітря додатково посилюється вітром і надходить до основи вежі, де розкручує безліч простих вентиляторів, які у свою чергу приводять в рух електрогенератори.

сонячно-вітрова вежа

Сонячно-вітрова вежа Solar Wind Energy Tower може забезпечити виробництво дешевої електроенергії навіть при відсутність вітру

Аеродинаміка вежі розрахована таким чином, щоб максимально повно використовувати енергію повітряного потоку і перетворити його у корисну електроенергію.

Переваги такої конструкції очевидні: немає нависаючих над місцевістю лопатей, а значить компактний варіант Solar Wind Energy Tower можна встановити навіть всередині житлового кварталу. Крім того, вежа-генератор може виробляти електрику, навіть коли вітру зовсім немає або ж навпаки - дме вітер ураганної сили.

Обслуговування нової установки також набагато простіше, оскільки для обслуговування генераторів не вимагаються фахівці-верхолази і вертольоти.

Фахівці компанії Clean Wind Global Energy вже визначили, що оптимальна висота Solar Wind Energy Tower складає 685 метрів. На перший погляд це дуже високо, але установка виробляє і відповідно чималу кількість енергії: взимку це близько 435 МВт*год на рік, а влітку - до 600 МВт*год. При цьому ціна електрики буде мінімальною - всього 0,11 дол за кВт*год. Це цифри при роботі установки на 60% від максимальної потужності, причому 18,5% з цієї енергії буде використовуватися для забезпечення роботи самої установки, зокрема перекачування води.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: rnd.cnews.ru