Реклама

Створено перший нанолазер, здатний функціонувати при кімнатній температурі

( 4 Голосів, Всередньому: 3.75 із 5 )
Tuesday, 19 March 2013

нанолазерУ переважній більшості випадків всі створені на даний момент часу нанолазери - лазери, що мають мікроскопічні розміри - приводяться у дію за рахунок зовнішнього джерела світла, ще одного лазера, правда, вже не нанорозмірного. Такі нанолазери не виділяють тепла і не розсіюють багато енергії, що надходить до них, за рахунок чого вони успішно працюють при кімнатній температурі.

 

Інженери розробили мініатюрний квантовий холодильник

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 12 March 2013

квантовий холодильникАмериканські вчені розробили холодильник, який використовує закони квантової фізики для зниження температури. Результати роботи співробітників Національного інституту стандартів і технологій (NIST) опубліковані на сайті організації.

 

Чотириногого робота BigDog навчили розбирати завали

( 4 Голосів, Всередньому: 3.75 із 5 )
Thursday, 07 March 2013

робот BigDogКомпанія Boston Dynamics створила робота, здатного буквально розкидати завали. Ця машина неодмінно знайде застосування в армії та рятувальних службах.

 

У Шанхаї в рекордний термін збудують найвищий у світі хмарочос

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 03 March 2013

хмарочос Sky CityНа майбутній конференіції CTBUH-2013 у Лондоні, присвяченій будівництву хмарочосів, один із найбільш амбітних проектів буде представлений президентом Broad Sustainable Development Чжаном Ю (Zhang Yue). Будівля, яка отримає назву Sky City (Небесне місто), стане найвищою у світі і буде зведена у Шанхаї за рекордно-короткий термін - 210 днів.

 

Lockheed Martin планує розробити реактор ядерного синтезу до 2022 року

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 01 March 2013

термоядерний реактор Lokheed MartinПредставники компанії Lockheed Skunkworks, яка є підрозділом відомої оборонної компанії Lockheed Martin, оголосив, що момент, коли енергія від електростанцій, заснованих на компактних реакторах ядерного синтезу, настане максимум через одне десятиліття. На відміну від реакторів, що працюють на реакції ядерного розпаду, реактори ядерного синтезу не виробляють матеріалів, які можуть використовуватись у ядерній зброї, їх відходи менш радіоактивні і довгоживучі, такі реактори легкі в керуванні, їх зупинка не потребує багато часу і вони є більш ефективними з енергетичної точки зору.

 

Еластична літій-іонна батарея здатна розтягуватись на 300%

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 27 February 2013

еластична прозора батареяІнженери Північно-Західного університету створили гнучке літій-іонне джерело живлення для електричних пристроїв, яке здатне розтягуватись у три рази, не втрачаючи напруги і сили струму.

 

Кремнієві нанопровідники дозволять заряджати акумулятори за 10 хв

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 22 February 2013

літій-іонна батареяОднією з причин того, що сучасні портативні пристрої мають досить великі розміри, незважаючи на постійне зменшення розмірів чипів та електронних компонентів, є недосконалість технології зберігання енергії, іншими словами акумуляторних батарей. Найкращими акумуляторними батареями на сьогоднішній день є літій-іонні і літій-полімерні батареї, але їх розміри як і колись залишаються все такими ж великими. 

 
Сторінка 5 з 46