Реклама

У Шанхаї в рекордний термін збудують найвищий у світі хмарочос

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 03 March 2013

хмарочос Sky CityНа майбутній конференіції CTBUH-2013 у Лондоні, присвяченій будівництву хмарочосів, один із найбільш амбітних проектів буде представлений президентом Broad Sustainable Development Чжаном Ю (Zhang Yue). Будівля, яка отримає назву Sky City (Небесне місто), стане найвищою у світі і буде зведена у Шанхаї за рекордно-короткий термін - 210 днів.

Запланована висота складе 838 метрів, що на 10 метрів вище теперішнього рекордсмена - вежі Бурдж-Халіфа (висота Burj Khalifa (раніше Бурдж Дубай) складає 828 метрів). Автори проекту зазначають, що при зведенні будівлі буде використана модульна конструкція, що істотно здешевить і прискорить будівництво.

хмарочос Sky City

Хмарочос в основному буде зайнятий житловими приміщеннями - там розмістяться більше 17 тисяч чоловік. Також будівля буде вміщати офіси, школи майже на 5 тисяч учнів, лікарню, магазини і бари. Таким чином, Sky City буде функціонувати як самостійна міська система. Зручне сполучення між об'єктами системи для жителів будуть забезпечувати понад 100 ліфтів. Ціна за квадратний метр у чудо-хмарочосі буде порівняно недорогою - 1,5 тисячі доларів за квадратний метр.

хмарочос Sky City

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: techvesti.ru