Реклама

Літаючі тарілки незабаром стануть реальністю

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Saturday, 14 February 2009
nloПрофесор Субрата Рой (Subrata Roy) із Університету Флориди представив проект круглого літаючого апарату, що формою дуже нагадує відомі всім зображення НЛО. Цей проект називається WEAV (wingless electromagnetic air vehicle).


Виготовлений у рамках проекту прототип має дуже малі габарити, його діаметр становить менше шести дюймів ( близько п'ятнадцяти сантиметрів ). Виготовлений він із надлегких матеріалів і для його польоту цілком достатньо енергії вбудованої батареї. Створений прототип літального апарата може здійснювати вертикальний зліт і посадку, а також переміщатися по складній траєкторії за командами дистанційного керування.

Субрата Рой стверджує, що немає ніяких перешкод для виготовлення і більших функціонуючих прототипів. Але, за його твердженнями, і в апаратів з малими габаритами, знайдеться своя сфера застосування.

Технологія, що приводить в рух це «НЛО» ґрунтується на фізичному явищі, що називається магнітогідродинамікою (magnetohydrodynamics). Сила тяги створюється у випадку проходження електричного струму крізь провідну рідину в магнітному полі. У випадку цієї нової технології роль провідної рідини виконують потоки плазми, що генеруються електродами, розташованими на поверхні апарата. Власне тяга, що змушує літати цей пристрій, утворюється за рахунок відштовхування навколишнього повітря потоком іонізованої плазми. Розподіл згенерованих потоків плазми по всій поверхні апарата дозволяють одержати рівномірний розподіл сили тяги, що надійно утримує апарат у повітрі.

nlo_rozriz


Одна з величезних переваг використання технології магнітогідродинаміки полягає у повній відсутності в двигуна апарата будь-яких частин, що рухаються, що забезпечує високу надійність створеної конструкції.

«Це зовсім нова технологія, і якщо її випробування та реалізація пройдуть успішно, то цей проект буде революційним» - заявив Субрата Рой. Американські ВПС і НАСА проявили дуже великий інтерес до даного проекту. На даний час ведуться інтенсивні заходи щодо патентування й ліцензування цієї технології.

 

За матеріалами: techfuture.ru