Реклама

У США представлено електромобіль, здатний проїхати 480 км на одному заряді

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 27 March 2009

teslamotorКаліфорнійська компанія Tesla Motor представила новий електромобіль, що, за словами представників компанії, є першим масовим електромобілем, придатним для практичного використання.


У заяві Tesla Motor говориться, що 4-дверний седан Model S здатний вмістити у своєму салоні до 7 чоловік, на одному повному заряді акумуляторних батарей автомобіль здатний проїхати до 483 км, що є абсолютним рекордом для легкових електромобілів.

Вартість машини в США становить 49 900 доларів, включаючи  федеральні податкові пільги в розмірі 7 500 доларів для екологічно чистого транспорту.

"Tesla зараз веде прийом замовлень на нову модель, почати масове виробництво ми плануємо наприкінці 2011 року. З Model S вам не доведеться йти на компроміси між продуктивністю, зручністю використання та екологічністю - ви просто отримуєте той автомобіль, до якого звикли, при цьому він буде цілком екологічним", - говорить засновник і виконавчий директор Tesla Motor Елон Маск.

За його словами, компанія зараз очікує одержання 350 млн доларів від американського Департаменту енергетики, щоб можна було почати будівництво першого складального заводу в Каліфорнії, де буде вироблятися Model S.

Нагадаємо, що торік Tesla почала продаж Roadster - компактного двомісного спорт-кара, що працює повністю на електричній тязі. Замовити машину можна у США та Європі. За словами Маска, поки компанія доставила клієнтам трохи більше 300 спорт-карів, ще близько 1000 замовників очікують свого автомобіля. Ціна цього авто – 101 500 доларів.

Що стосується самого Елона Маска, то Tesla Motor - це його не єдине дітище, він також є засновником компанії Space, що займається розробкою приватних космічних апаратів. В арсеналі Space є ракети Falcon 1 і Falcon 9, також SpaceХ розробляє космічну капсулу DragonLab. У минулому Елон Маск - творець платіжної системи PayPal, яку він продав компанії Ebay 2006 року.

teslamodelS_1

teslamodelS_2

tesla_roadster-modelS
Tesla Model S (зліва) поруч із Tesla Roadster

За матеріалами: cybersecurity.ru