Реклама

Телебачення в контактних лінзах

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 12 February 2009

linzaЦілком можливо, що вже в найближчому майбутньому можна буде дивитися телевізійні передачі через спеціальні контактні лінзи, при цьому звукова та емоційна частини телевізійної передачі будуть передаватися телеглядачам за допомогою «цифрових татуювань» що вживлюватимуться прямо під шкіру людини.


У теперішній час вже існує ряд передових технологій, які в сукупності можуть реалізувати цю, воістину фантастичну ідею. Варто тільки поєднати деякі останні технології в області мікроелектроніки, нанотехнологій та оптики, і в результаті такого об'єднання може вийти пристрій, що не тільки буде покращувати людський зір, але й транслювати кінофільми та телевізійні передачі.

«Вам буде достатньо вставити їх в очі зранку, і зняти в кінці дня», — говорить фахівець в області технологій майбутнього Ян Пірсон. За його словами, енергію для свого функціонування, лінзи будуть отримувати прямо від тіла «власника» використовуючи температуру людського тіла. Перемикати канали та виконувати всі необхідні дії ці пристрої будуть по командах, що подаються голосом, або жестами рук або за допомогою сигналів, що йдуть безпосередньо від мозку людини.

linza2


Окрім контактних лінз, що передають відеозображення, у складі такої системи будуть використовуватися спеціальні «цифрові татуювання», які швидше за все будуть являти собою масиви вживлених під шкіру людини електродів. За допомогою цих «татуювань» стане можливою передача глядачу емоційної інформації, що буде викликати у нього необхідну гаму почуттів і емоцій.

Цілком ймовірно, що в майбутньому подібні системи зможуть використовуватися не тільки для показу відеофільмів і телепередач, але й зможуть замінити традиційні дисплеї комп'ютерів, відображаючи необхідну користувачеві інформацію.

 

 

За матеріалами: techfuture.ru