Реклама

Імпульсний космічний двигун працюватиме від ядерного синтезу завдяки зета-стиску

( 10 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 13 October 2012

імпульсний ядерний двигунЗавдяки бурхливому розвитку сучасної науки та техніки фантастичні технології, що фігурували у свій час у науково-фантастичному серіалі "Star Trek" поступово починають втілюватись у дійсності. Вчені з Дослідницького центру аерофізики університету Алабами, NASA, компанії Boeing і Національної лабораторії Оак-Рідж об'єднали свої зусилля для створення космічного імпульсного двигуна, що працює на ядерному синтезі і використовує в якості палива "кристали дилітія", які добре відомі фанатам вищезгаданого серіалу.

 

Спеціальний полімер для дахів будинків імітує процес потіння організму

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 09 October 2012

теплообмінний мат для дахівЯк відомо всім ще зі шкільної програми, потіння - це простий і ефективний спосіб охолодження організму. Воно допомагає людям і тваринам уникнути перегрівання у спекотні літні дні та під час фізичних вправ. Тепер схожий процес, імовірно, буде використовуватися і для охолодження будинків, тому що дослідники під керівництвом Венделіна Штарка, викладача з Інституту хімічної та біоінженерії (Швейцарія), розробили мат, який, як вони розраховують, можна буде застосовувати як покриття для дахів.

 

Обертальна конусоподібна сонячна панель у 20 разів ефективніша за плоскі аналоги

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 07 October 2012

конусоподібна сонячна панельПродуктивність і ефективність сонячної батареї прямо залежить від кількості світла, що поглинається. Чим більше кут падіння сонячного світла відрізняється від прямого, тим менше електроенергії буде виробляти панель. Розуміючи цю просту закономірність, інженери обладнують сонячні панелі механізмом стеження за сонцем. Однак, це призводить до появи наступної проблеми. Справа у тому, що внаслідок особливості будови фотоелементів, зі збільшенням температури відбувається зниження продуктивності. Вирішити цю ситуацію здатна нова конструкція розміщення фотоелементів.

 

Компанія Goodyear розробила покришки, що підкачують себе самі під час їзди

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 02 October 2012

покришки Goodyear, що підкачують себе саміТиск всередині коліс автомобіля відіграє дуже важливу роль - перекачані колеса тверді, а нестача тиску у колесах приводить до швидшого зношування покришок і втраті потужності, що виливається у перевитрату палива. Незважаючи на це, переважна більшість водіїв не вважають за потрібне щодня проводити перевірку тиску у колесах автомобіля, завдяки чому дуже велика кількість автомобілів їздять по дорогах із тиском у колесах, меншим за оптимальний.

 

Пластикові сонячні батареї навчились виготовляти звичайним ламінуванням

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Tuesday, 25 September 2012

гнучка ламінована сонячна батареяВ Університеті Фліндерса (Австралія) розроблено більш дешевий і швидкий спосіб одержання пластикових сонячних батарей методом ламінування, що у черговий раз відкриває шлях до «нової чистої енергетики».

 

Інженери створили омніфобну поверхню, яку неможливо намочити

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 19 September 2012

омніфобна поверхняІнженери створили поверхню, що завдяки своїй мікроструктурі не змочується ні водою, ні масляними рідинами. Незвичайний матеріал створювали за допомогою фотолітографії на кремнії.

 

Фермент шпинату використають для виробництва ефективного фотоелемента

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 10 September 2012

фотоелемент із ферментом шпинатуХіміки США з Університету Вандербільта (Нешвіл, США) знайшли шпинату нове застосування - вони використали один із його білків для створення нового та дуже ефективного фотоелемента.

 
Сторінка 9 з 46