Реклама

Компанія Goodyear розробила покришки, що підкачують себе самі під час їзди

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 02 October 2012

покришки Goodyear, що підкачують себе саміТиск всередині коліс автомобіля відіграє дуже важливу роль - перекачані колеса тверді, а нестача тиску у колесах приводить до швидшого зношування покришок і втраті потужності, що виливається у перевитрату палива. Незважаючи на це, переважна більшість водіїв не вважають за потрібне щодня проводити перевірку тиску у колесах автомобіля, завдяки чому дуже велика кількість автомобілів їздять по дорогах із тиском у колесах, меншим за оптимальний.

Щоб уникнути цього, протягом минулого року компанія Goodyear займалася розробкою нових покришок із вбудованою системою самопідкачування, що буде підтримувати тиск у колесах завжди на оптимальному рівні. І ось вже найближчим часом нові покришки Goodyear, що самопідкачуються, з'являться у спеціалізованих магазинах.

Проведені фахівцями компанії Goodyear дослідження показали, що зниження тиску у колесах автомобіля на 10 psi (0,7 атмосфери) приводить до збільшення витрати палива на 1 відсоток. Крім цього, зниження тиску всередині колеса на 10 відсотків знижує термін служби покришки від 9 до 16 відсотків.

покришки Goodyear, що підкачують себе самі

Технологія Air Maintenance Technology (AMT) компанії Goodyear підтримує оптимальний тиск у колесах автомобіля без використання будь-яких зовнішніх насосів і електронних пристроїв. Усе, що необхідно, всі компоненти системи AMT знаходяться безпосередньо у самій покришці. Основою системи AMT є маленький регулятор, що спрацьовує, коли тиск всередині колеса стає нижче заданого значення. Його спрацьовування відкриває шлях зовнішньому повітрю у спеціальну порожнину із клапаном всередині покришки. Коли відбувається деформація покришки під час їзди, повітря крізь клапан надходить у порожнину колеса. І через деякий час тиск у колесі приходить у норму.

Компанія Goodyear спочатку планує впровадити систему AMT у колеса для вантажних автомобілів, але після перевірки технології на ринку з'являться покришки Goodyear із системою AMT і для легкових автомобілів.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: dailytechinfo.org