Реклама

Електромобілі Volvo повністю заряджатимуться за 90 хвилин

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 04 May 2013

VolvoКоли мова заходить про електричні автомобілі, темами розмови неодмінно є дальність поїздки на одному заряді акумуляторних батарей, час перезарядки і наявність відповідної для цього інфраструктури. Вирішуючи одну з вищевказаних проблем, фахівці компаній Siemens і Volvo розробили нову систему зарядки акумуляторних батарей, використання якої дозволяє скоротити час повної зарядки до 90 хвилин.

 

"Сонячна тарілка" виробляє електрику, тепло, прісну воду та охолоджує повітря

( 9 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 30 April 2013

HCPVTІнженери з IBM розробили концепцію енергетичної системи HCPVT, яка використовує сонячне світло для виробництва електрики, тепла, холоду і прісної води.

 

Повністю автономний будинок використовує водорості у якості джерела енергії

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Saturday, 20 April 2013

BIQ HouseОригінальний 15-квартирний будинок під назвою BIQ House покритий панелями з крихітними фотосинтезуючими організмами, які є основою екологічно чистої відновлюваної екосистеми.

 

Сучасні літій-іонні батареї навчились повністю заряджати за 16 хв

( 8 Голосів, Всередньому: 4.88 із 5 )
Sunday, 14 April 2013

зарядка акумуляторівРозробники обіцяють, що вже зовсім скоро люди зможуть заряджати свої мобільники та ноутбуки за лічені хвилини. При цьому не потрібно буде змінювати технологію виготовлення батарей - секрет криється у новому способі зарядки.

 

Іонні двигуни для літаків виявились ефективнішими за реактивні

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 09 April 2013

літакДослідники з Массачусетського технологічного інституту провели серію розрахунків і експериментів і з'ясували, що атмосферні іонні двигуни можуть бути набагато ефективнішими, ніж вважалося раніше.

 

Голландські дослідники випробовують крапельний вітряк нового типу

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 04 April 2013

крапельний вітрякДослідники з Делфтського технічного університету (Нідерланди) під керівництвом Йогана Сміта (Johan Smit) разом із фахівцями з приватної голландської компанії Mecanoo експериментують з новим типом установки, що одержує електричну енергію з вітру.

 

Інженери навчили безпілотний літальний апарат хапати предмети на льоту

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 26 March 2013

БПЛАЯк відомо, найважливішим орієнтиром для розробників робототехніки є жива природа. Саме тому більшість нових трюків нових механізмів, так чи інакше, повторює дії, які здійснюють тварини. Найчастіше розробники копіюють дії людини, однак і в інших тварин є чому повчитися.

 
Сторінка 4 з 46