Реклама

Робот-гепард Cheetah перевершив рекорд найшвидшої людини на планеті

( 6 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Saturday, 08 September 2012

робот-гепард побив рекорд швидкості бігу людиниРобот-гепард Cheetah, розроблений і виготовлений відомою робототехнічною компанією Boston Dynamics, встановив черговий світовий рекорд швидкості пересування роботів на чотирьох кінцівках, що склав 45,54 км/год (28.3 милі за годину). Ця швидкість перевершує швидкість найшвидшої людини на всій земній кулі, Олімпійського чемпіона Усейна Болта (Usain Bolt), який у 2009 році встановив світовий рекорд швидкості у забігу на дистанції у 100 метрів, що склав 44,74 км/год (27,8 милі за годину).

 

Ремонтного робота-змію LaserSnake озброїли лазерним різаком потужністю 5 кВт

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Wednesday, 05 September 2012

робот-змія LaserSnakeКомпанія OC Robotics обладнала одного зі своїх роботів, робота-змію LaserSnake, лазерною ріжучою головкою, потужністю 5 кВт. Завдяки цьому даний робот з дистанційним керуванням може використовуватися для проведення ремонтних і демонтажних робіт в умовах, які надзвичайно небезпечні для людини, наприклад, всередині реакторних приміщень працюючих чи аварійних атомних станцій.

 

Американські вчені розробили акумулятор, що заряджається менш ніж за хвилину

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 03 September 2012

акумулятор, що заряджається менш ніж за хвилинуГоловними недоліками сучасних акумуляторів є довгий час зарядки та різке падіння ємності з часом. Нова технологія, запропонована вченими з Університету Іллінойсу здатна впоратися з одним із цих недоліків.

 

LG розробила повноцінний гнучкий кабельний літій-іонний акумулятор

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 31 August 2012

гнучкий літій-іонний акумулятор від LGОдна з найбільших хімічних компаній у світі LG Chem, що входить у конгломерат LG, розробила кабельний літій-іонний акумулятор, діаметром усього у кілька міліметрів. Безпрецедентна гнучкість дозволяє зав'язувати його у вузли, носити у вигляді браслета або вплітати у текстильні вироби.

 

Фізики розробили ефективні ваги для окремих молекул

( 5 Голосів, Всередньому: 3.40 із 5 )
Wednesday, 29 August 2012

ваги для окермих молекулМіжнародна група фізиків створила зручні ваги, здатні вимірювати масу окремих молекул. Основна частина нових ваг - особливий "міст" (так його називають самі дослідники), пластинка складної форми. Пластинка коливається спеціальним відомим заздалегідь чином. Коли на неї потрапляє молекула чи група молекул, коливання пластинки змінюються. По змінах коливань можливо визначити масу частинки, що потрапила на міст.

 

Створено гнучку акумуляторну батарею з функцією самопідзарядки

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 27 August 2012

гнучка батарея з функцією самопідзарядкиДеякі зміни конструкції літій-іонної акумуляторної батареї дозволили реалізувати функцію самопідзарядки цієї батареї. Енергія, що заряджає акумулятор, виробляється у ті моменти, коли корпус батареї зазнає стискання, згинання чи іншого механічного впливу. Такий винахід може стати основою створення у майбутньому нового класу гнучкої портативної електроніки, що зможе заряджати власні акумулятори, підтримуючи себе завжди у робочому стані.

 

Створено твердотільний мазер, що працює при кімнатній температурі

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 16 August 2012

твердотільний мазерОптичним лазерам незабаром складуть конкуренцію мікрохвильові мазери. Створено твердотільний мазер, що працює при кімнатній температурі, - пристрій, що знайде широке застосування щонайменше у космічному зв'язку та радіолокації.

 
Сторінка 10 з 46