Реклама

Інженери розробили електроніку, яка не боїться радіації та високої температури

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Thursday, 21 June 2012

мікроскопічні електромеханічні пристроїІнженери з Університету штату Юта розробили мікроскопічні електромеханічні пристрої (MEMS), які витримують найпотужніше радіоактивне випромінювання та нагрівання.

 

Будівництво вертикального дослідницького корабля SeaOrbiter почнеться вже цього року

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 19 June 2012

seaorbiter - дослідницький корабельСпорудження SeaOrbiter - вертикального дослідницького судна, проект якого розроблений французьким архітектором Жаком Ружрі, - стартує вже у 2012 році, заявили представники Франції на міжнародній виставці EXPO 2012, що проходить у Йосу (Чолла-Намдо, Південна Корея).

 

Фахівці закінчили розробку основного соленоїда термоядерного реактора ITER

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Sunday, 17 June 2012

ITER основний соленоїдДослідники з університету Тенесі (University of Tennessee, UT) успішно закінчили розробку однієї з ключових технологій, що буде використана при створенні експериментального реактора термоядерного синтезу ITER. Реактор ITER є передовим і неймовірно складним проектом, тому він створюється зусиллями вчених, дослідників та інженерів із різних наукових установ декількох країн. Провідну роль у проекті ITER відіграє Європейський союз, крім країн якого у проект входять ще п'ять країн, у тому числі Росія та США.

 

Японська компанія розробила безпечний антирадіаційний вольфрамовий папір

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 10 June 2012

антирадіаційний вольфрамовий папірЯпонська компанія Toppan, що займає друге місце на національному ринку виробництва та продажу друкарських пристроїв і поліграфії, розробила спеціальний папір, що не пропускає радіоактивного випромінювання.

 

Вакуумний потяг на магнітній подушці - майбутнє високошвидкісного транспорту

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 09 June 2012

вакуумний потягЦе може здатись нездійсненною мрією, але одного чудового дня ви зможете подорожувати між континентами по вакуумних тунелях зі швидкістю 4000 км/год. Уявіть, ви виїжджаєте з Лондона опівдні і прибуваєте у Н’ю-Йорк о 8 годині ранку того ж дня (за місцевим часом).

 

Розроблено нову технологію зворотного зв'язку для сенсорних дисплеїв

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 06 June 2012

тачскрин із опуклою поверхністюКомпанія Tactus Technology показала прототип планшетного комп'ютера з новою технологією зворотного зв'язку, який дозволяє відчувати рельєф на поверхні сенсорного дисплею.

 

Діелектричну підкладку для графену навчились виробляти у промисловому форматі

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Tuesday, 29 May 2012

діелектрична підкладка для графенуІнженери з Пенсильванського університету навчилися у промисловому форматі вирощувати діелектричну підкладку для графену. Підкладка складається з декількох шарів гексагонального нітриду бору, на поверхню якого нашаровується одноатомний вуглець.

 
Сторінка 13 з 46