Реклама

Японська компанія розробила безпечний антирадіаційний вольфрамовий папір

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 10 June 2012

антирадіаційний вольфрамовий папірЯпонська компанія Toppan, що займає друге місце на національному ринку виробництва та продажу друкарських пристроїв і поліграфії, розробила спеціальний папір, що не пропускає радіоактивного випромінювання.

Розроблений у Toppan папір має високий вміст вольфраму, що дозволяє новому матеріалу, аналогічно свинцевим листам, ефективно блокувати гамма-випромінювання, що володіє великою проникаючою здатністю. У той же час, на відміну від свинцю, такий папір відрізняється легкістю і не є шкідливим для здоров'я людини.

Розробка японської компанії відкриває нові можливості для створення більш легкого і досконалого захисного одягу, який зможуть використовувати працівники АЕС "Фукусіма-1" у процесі довгострокових робіт із ліквідації наслідків торішньої аварії.

антирадіаційний вольфрамовий папір

Товщина стандартного листа складає 0,3 мм. Три таких листи за своїми захисними властивостями еквівалентні одному листу з чистого свинцю товщиною 0,25 мм. Компанія планує продавати свою розробку по 28-32 тисяч єн (358-410 доларів) за квадратний метр паперу.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: techvesti.ru