Реклама

Розроблено нову технологію зворотного зв'язку для сенсорних дисплеїв

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 06 June 2012

тачскрин із опуклою поверхністюКомпанія Tactus Technology показала прототип планшетного комп'ютера з новою технологією зворотного зв'язку, який дозволяє відчувати рельєф на поверхні сенсорного дисплею.

Система по команді користувача формує опуклості на екрані, які можуть розташовуватися, скажімо, у місцях відображення віртуальних кнопок або пунктів меню. Це підвищує інформативність взаємодії з мобільним пристроєм.

Принцип роботи системи заснований на заповненні рідиною спеціальних мікроканалів, розташованих у структурі лицьової панелі ґаджета. За необхідності рідина може бути повністю відкачана, що робить екран абсолютно гладким.

тачскрин із опуклою поверхністю

Прототип планшета з технологією Tactus Technology (фото The Verge).

У поточній версії мікроканали мають строго визначене розташування, імітуючи альбомну розкладку клавіатури. У перспективі розробники сподіваються покращити технологію, уможливити формування опуклостей довільного розміру у будь-якому місці сенсорного дисплею.

Tactus Technology розраховує, що перші продукти, оснащені новою системою тактильного зворотного зв'язку, з'являться у 2013 році.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: science.compulenta.ru