Реклама

Величезний 3D-принтер "надрукує" справжній двоповерховий будинок за 20 годин

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 10 August 2012

3D-принтер, "друк" будинкуТехнології тривимірного друку все більше і більше входять у навколишній світ. Але, звичайні тривимірні принтери використовуються для того, щоб виготовляти невеликі предмети, деталі механізмів чи самі механізми. А для того, щоб виготовляти великі об'єкти, потрібні величезні тривимірні принтери. Одним із таких принтерів є система Contour Crafting, розроблена дослідниками з університету Південної Каліфорнії, що може "надрукувати" двоповерховий житловий будинок не більше, ніж за 20 годин часу.

 

Гіпсокартон із капсулами парафіну дозволить обійтись без кондиціонера влітку

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Saturday, 04 August 2012

гіпсокартон із парафіномДослідники з Політехнічного університету Мадрида (Іспанія) розробили новий вид гіпсокартону, який на 45% складається з... капсульованого парафіну. При підвищенні температури вдень парафін змінює фазовий стан, стаючи рідким і поглинаючи надлишкове тепло. Вночі, при охолодженні тепло знову виділяється у приміщення, що мінімізує коливання температур.

 

Створено найменший у світі напівпровідниковий нанолазер для фотоніки

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Friday, 03 August 2012

напівпровідниковий нанолазерВчені Техаського університету у співробітництві з колегами з Тайваню та Китаю створили найменший у світі напівпровідниковий нанолазер. Даний пристрій може здійснити прорив в області фотоніки з великими перспективами для обчислювальних технологій, медицини, телекому та інших галузей.

 

Матриця іонних пасток для кубітів - черговий крок до доступних квантових обчислень

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 01 August 2012

іонна пасткаНовий інноваційний квантовий пристрій, розроблений вченими з Національної фізичної лабораторії (UK National Physical Laboratory, NPL), може стати одним із пристроїв, завдяки яким почнеться довгоочікувана ера високопродуктивних квантових комп'ютерів. Цим пристроєм стала монолітна тривимірна матриця іонних пасток, що може бути легко розширена для забезпечення роботи відразу з кількома десятками та сотнями квантових бітів (кубітів) на основі іонів.

 

На створення прогресивного датчика дотику інженерів надихнули комахи

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 31 July 2012

датчик дотикуІнженери створили чутливий сенсор дотику, що здатний розрізняти тиск, зсув та кручення. На створення сенсора вчених надихнула система фіксації надкрил у деяких жуків. Вона складається з ворсинок, які замикаються одна за одною, коли надкрила комах закриті і знаходяться у спокої. Деякою мірою система нагадує застібки-липучки з тією різницею, що не має гачків - ворсинки з'єднуються одна з одною лише за рахунок поверхневих Ван-Дер-Ваальсових взаємодій.

 

Науковці навчились керувати опадами за допомогою потужного лазера

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Monday, 23 July 2012

лазер, що викликає опадиНещодавно група вчених із Німеччини та Швейцарії розробила оригінальний метод керування погодою. Виявляється, за допомогою лазерів можна або викликати дощ, або, навпаки, перешкоджати його випаданню. Різниця лише у потужності імпульсів, які посилаються: якщо її додати, то у хмарах почнеться утворення дощових крапель, а якщо зменшити - то воно зупиниться.

 

Засновник SpaceX береться за революційну систему громадського транспорту

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 20 July 2012

hyperloopУ наш динамічний час швидкість транспорту набуває все більшого значення, і тому не дивно, що вже деякий час у мережі йде гаряче обговорення ідеї, висловленої Елоном Маском (Elon Musk) в інтерв'ю PandoDaily. Відомий підприємець заявив про можливість створення нового виду транспорту, що дозволить переміщатися у два рази швидше, ніж на літаку, і при цьому буде значно дешевше.

 
Сторінка 11 з 46