Реклама

Розроблено трибоелектричний генератор, що виробляє струм від звичайного тертя

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 17 July 2012

електрогенератор, що працює від тертяУ рамках дослідження, фінансованого Національним науковим фондом, Міністерством енергетики та ВПС США, вченим вдалося розробити оригінальний трибоелектричний генератор, що виробляє електроенергію з тертя двох поверхонь.

 

Сапфіровий диск збереже важливу інформацію протягом мільйона років

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 15 July 2012

сапфіровий дискСапфіровий жорсткий диск прослужить мільйон років, що дозволить розв'язати проблему, яка так хвилює археологів. Патрік Чартон із французького агентства по керуванню ядерними відходами ANDRA, представив новий спосіб довгострокового збереження даних за допомогою сапфіра, на якому інформація гравірується на тонкому шарі платини. Цей диск був представлений на Євронауковому відкритому форумі, як засіб збереження інформації для майбутніх археологів.

 

Інженери пропонують гасити пожежі звуком або змінним магнітним полем

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 13 July 2012

акустичне пожежогасінняІнженери з американського військового агентства DARPA розробили спосіб гасити пожежу без використання хімічних агентів - за допомогою звуку або електрики. Опис незвичайних вогнегасників наводиться на сайті агентства.

 

Українські студенти створили рукавиці, що перетворюють мову жестів у голос

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 11 July 2012

рукавиці для глухонімихКоманда українських студентів QuadSquad увійшла до числа фіналістів міжнародного конкурсу Microsoft Imagine Cup 2012, представивши проект Enable Talk. Учасники QuadSquad створили унікальні рукавиці, що перетворюють мову жестів у голос. Не виключено, що у перспективі розробка допоможе глухонімим у спілкуванні з навколишніми.

 

Самоочисний килимок із вбудованим пилососом від японських інженерів

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 25 June 2012

самоочисний килимокІнженери компанії Paionia Furyokuki з Японії презентували світові електронний самоочисний килимок Paionia Furyokuki із вбудованим пилососом.

 

Тактильне відчуття роботів по чутливості перевершило людські пальці

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 24 June 2012

робопалецьДослідники з Університету Південної Каліфорнії опублікували статтю, у якій описали спеціально створеного робота з тактильним відчуттям більш чутливим, ніж у людини. Робот здатний із високою точністю розпізнавати матеріали за текстурами, а у майбутньому такі розробки можуть використовуватися при створенні протезів нового покоління, а також роботів-персональних помічників і пристроїв для випробування споживчих товарів.

 

SLIPS - ефективна технологія запобігання обмерзання металевих поверхонь

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 23 June 2012

SLIPS технологія анти-обмерзанняУ відкриття, опис якого опубліковано у червневому номері видання ACS Nano, дуже широкий спектр використання для багатьох різновидів металевих поверхонь: технологія може бути застосовна для систем охолодження, двигунів, літаків, морських суден та у будівельній промисловості.

 
Сторінка 12 з 46