Реклама

Самоочисний килимок із вбудованим пилососом від японських інженерів

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 25 June 2012

самоочисний килимокІнженери компанії Paionia Furyokuki з Японії презентували світові електронний самоочисний килимок Paionia Furyokuki із вбудованим пилососом.

Основна ідея пристрою полягає у тому, що досить людині пройтись по електронній доріжці, що обладнана спеціальним покриттям і з її взуття видаляється пил та бруд, при цьому сама доріжка не втрачає початкової чистоти та блиску.

Досягається це достатно просто: вся поверхню килимка засіяна невеликими патрубками, які всмоктують бруд із взуття, а також збирають бруд, що залишився, на поверхні самого ґаджета. За допомогою спеціальних сенсорів самоочисний електронний килимок бачить наближення людини та включається автоматично, після цього вам достатньо просто стати на ґаджет обома ногами і трохи почекати, поки взуття не очиститься. Варто відзначити, що встановлення пристрою не вимагає ніяких складних маніпуляцій і легко може бути здійснене скрізь, де знайдеться електрична розетка.

самоочисний килимок

На сьогоднішній день у наявності є самоочисні електронні килимки Paionia Furyokuki стандартного розміру 100×50 см. Але загалом можна підібрати будь-яку модель, що сподобалась, від звичайної прямокутної форми до найбільш незвичайної, на ціну це ніяк не вплине. Всі килимки продаються за ціною 6250 доларів США. Саме так японські вчені оцінили свою працю та зусилля, вкладені у килимок Paionia Furyokuki.

У першу чергу, такі моделі будуть затребувані дорогими готельними комплексами та великими комерційними компаніями.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: techvesti.ru