Реклама

Науковці навчились вирощувати томати та картоплю на одному кущі

( 15 Голосів, Всередньому: 4.27 із 5 )
Friday, 04 October 2013

TomTatoОстаннім часом з'явилась маса різноманітних нововведень, які дозволяють займатися ефективним садівництвом у невеликих приміщеннях. TomTato, однак, знаходиться у своїй власній лізі - це нова рослина, яка дозволяє збирати врожай і помідорів, і картоплі одночасно.

Розроблений компанією Thompson & Morgan у Великобританії, TomTato не є результатом генної інженерії. "Просто" у верхній частині рослини дозрівають помідори черрі, а у нижній - біла картопля, з'єднані одним стеблом.

Слід зазначити, що можливість створення таких гібридів з'явилася у вчених вже давно, але смак отриманих помідорів залишав бажати кращого. За даними компанії, тепер у ягід TomTato рівень вмісту цукру вищий, ніж у звичайних томатів у супермаркеті, поряд з ідеальним рівнем кислотності, що робить їх найсмачнішими томатами. Картопля добре підходить для варіння, обсмажування та приготування пюре.

гібрид TomTato

TomTato купується як доросла рослина, а не насіння, як зазвичай. Тривалість життя складає один вегетаційний період. Одна рослина може виробляти до 500 помідор і 2 кг картоплі. Додаткову інформацію можна знайти на відео нижче.

Thompson & Morgan стверджує, що це знаменує собою перший випадок, щеплених томата/картоплі, які були створені на комерційній основі. Якщо є бажання роздобути власний TomTato, і ви живете у Великобританії, то вже зараз його можна замовити за ціною £14,99 (US $24). Поставка запланована на кінець наступного травня.

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: infuture.ru