Реклама

Коноплі - перспективна сировина для виробництва біодизелю

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 09 November 2010

konopliПісля серії лабораторних випробувань вчені з американського Університету Коннектикуту оголосили, що коноплі — досить «приваблива» сировина для виробництва біодизельного палива.

Біопаливо дослідники одержали з масла, що міститься в насінні рослини. У лабораторії воно показало високу ефективність конверсії (97%). Також було встановлено, що біопаливо з конопель може використовуватись при більш низьких температурах, ніж його аналоги.

Іншими перевагами конопель є їх здатність рости на неродючих ґрунтах. Крім того, рослина не потребує великої кількості добрив.

Вчені вказали, що для виробництва біопалива використовуються так звані «промислові» коноплі. Вміст психоактивних речовин у суцвіттях цієї рослини менше 1%. У «наркотичних» конопель це значення доходять до 22%.

Коноплі вже давно користується популярністю у виробників «екологічних» товарів. Так, наприкінці серпня канадська автомобільна компанія Motive Industries оголосила про розробку «екомобіля», кузов якого буде виготовлений із конопель.

 

 

За матеріалами: sbio.info