Реклама

Біомембранний "клітинний клей" ефективно зупинить навіть серйозні кровотечі

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Tuesday, 20 March 2012

біомембранний клей"Біомембранний клей", що втримує клітини нашого тіла разом, не дозволяючи їм роз’єднатись, може бути корисний для доставки ліків точно туди, де вони потрібні, дозволяючи уникати неприємних побічних ефектів, характерних для такого методу лікування, як хіміотерапія, а також для ефективного зупинення навіть серйозних кровотеч.

 

Вчені знайшли спосіб як подолати жіноче безпліддя

( 10 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Saturday, 17 March 2012

жіноче безпліддяЗавдяки новому дослідженню, було встановлено, що у кожної дорослої жінки є стовбурові клітини, з яких можна виростити яйцеклітини у лабораторних умовах.

 

Німецькі науковці розробили світлочутливий "вимикач болю"

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 06 March 2012

вимикач болю«Вимкнути» біль так просто наче погасити лампочку - що може бути більш привабливим для людей, які страждають від постійного болю? Але чи можливо це? Хіміки з Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана у співробітництві з колегами з Берклі і Бордо продемонстрували у лабораторних експериментах можливість інгібувати активність відповідальних за біль нейронів. Процедура проходить у присутності агента, що відіграє роль світлочутливого вимикача. У перспективі нова технологія може стати тим самим «чарівним вимикачем», що позбавить людей від нестерпного болю.

 

Вчені впритул наблизились до створення "живих" протезів

( 12 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 02 March 2012

живі протезиВчені розробили синтетичну речовину, що відіграє роль риштування для нервової тканини. Новий матеріал допомагає відновити ушкоджені нервові закінчення і з'єднати їх з електронними пристроями.

 

Ін'єкційний гідрогель відновлює пошкоджені тканини серця без оперативного втручання

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 24 February 2012

гідрогель для лікування серцяДослідники з Каліфорнійського університету у Сан-Дієго (США) представили ін'єкційний гідрогель, здатний ефективно і безпечно відновлювати пошкоджені у результаті серцевого нападу тканини.

 

Дослідники пояснили функцію характерного смугастого забарвлення зебр

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Sunday, 19 February 2012

зебриВикористовуючи по-різному розфарбовані муляжі тварин, зоологи експериментально підтвердили одну з гіпотез, які пояснюють яскраву зовнішність африканських зебр.

 

Багатостінні вуглецеві нанотрубки проти стовбурових ракових клітин

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 12 February 2012

пухлина та багатостінні нанотрубкиДослідники з Баптистського медичного центру Уейк-Форест (США) знову показали, що ін'єкція багатостінних вуглецевих нанотрубок у ракові новоутворення та наступне їхнє швидке нагрівання протягом 30 секунд лазерним імпульсом приводять до знищення пухлини.

 
Сторінка 13 з 31