Реклама

Чудо-антитіла дозволять вилікувати діабет одним-єдиним уколом

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Friday, 16 December 2011

бурий жирНе вірите? Тим не менш, американські дослідники створили антитіла, що активують буру жирову тканину, яка, у свою чергу, сприяє спалюванню ліпідів і нормалізації рівня цукру у крові хворих на цукровий діабет.

 

Графенові транзистори здатні взаємодіяти з нервовими клітинами напряму

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 04 December 2011

графен, клітиниКоманда дослідників із Мюнхенського технічного університету заявила про те, що їй вдалося створити платформу, яка дозволяє електроніці взаємодіяти безпосередньо із нервовими клітинами.

 

Останній універсальний спільний предок усього живого був багатоклітинним мегаорганізмом

( 8 Голосів, Всередньому: 3.12 із 5 )
Wednesday, 30 November 2011

останній універсальний спільний предокСпільним предком усіх архей, бактерій та еукаріотів була величезна істота, що заповнювала собою чи не весь праісторичний океан. Таку дивовижну гіпотезу запропонував Густаво Каетано-Анольєс із Університету Іллінойсу (США).

 

Генетики навчились ефективно нарощувати м'язову масу

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Friday, 25 November 2011

м'язові волокнаКоманда швейцарських дослідників із інституту EPFL, університету Лозанни та інституту Солк створила вид генетично змінених суперсильних гризунів, здатних бігати на "марафонські" дистанції по мишачих мірках. Цього їм вдалося досягти придушенням функції гена-сповільнювача NCo1, що перешкоджає подальшому нарощуванню м'язової маси, що може використовуватися у майбутньому для лікування вікової чи викликаної генетичними змінами деградації м'язової маси живих організмів.

 

Золоті наноциліндри припалять ракові пухлини зсередини

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Saturday, 19 November 2011

ракова пухлинаДослідникам вдалося помістити всередину однієї ракової клітини більш ніж 2 мільйони золотих наноциліндрів. Локальний розігрів начинки таких «фаршированих» клітин за допомогою світла лазера дозволить знищувати їх не ушкоджуючи здорові тканини.

 

Колір очей можна змінити на блакитний за допомогою лазера

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Saturday, 12 November 2011

блакитні очіЧи багато серед нас таких, які повністю задоволені своєю зовнішністю? А кольором очей, що дала нам матінка-природа? Як назавжди перетворити карі очі у блакитні придумав американський доктор Грег Гомер. Для цього він пропонує використовувати лазер.

 

Новий спосіб боротьби з ожирінням успішно випробувано на мавпах

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Thursday, 10 November 2011

черевний жир ожирінняНові ліки від ожиріння б’ють по кровоносних судинах, що живлять жирову тканину. Внаслідок голодного стресу жирової тканини знижується апетит і зменшується обсяг підшкірного жиру.

 
Сторінка 15 з 31